Newsletter

Trenuj i wygrywaj - startuje rozgrzewka przedturniejowa Bybit Crypto Cup 2024

29.05.2024, 14:58aktualizacja: 29.05.2024, 15:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

DUBAJ, ZEA, 29 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- Na fali emocji związanych z nadchodzącym wielkim wydarzeniem w piłce nożnej Bybit, trzecia największa giełda kryptowalutowa na świecie pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność ogłosić akcję przedturniejową Crypto Cup 2024. Ta specjalna sesja treningowa ma rozgrzać fanów piłki nożnej i entuzjastów kryptowalut, dając im możliwość wygrania nagród z puli o wartości 50 000 USDT.

Rozgrzewka przedturniejowa Crypto Cup 2024 rusza 27 maja 2024 r. o północy czasu UTC i potrwa do 14 czerwca 2024 r. do 23:59 czasu UTC. Uczestnicy, którzy ukończą proste zadania i wezmą udział w szczęśliwym losowaniu, mogą zdobyć fantastyczne nagrody związane z piłką nożną.

Jak wziąć udział w akcji:

Aby przyłączyć się do Crypto Cup 2024 i rywalizować o nagrody z puli o wartości 50 000 USDT, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

1. Zapisz się na wydarzenie, klikając w przycisk "Zarejestruj się teraz” na stronie akcji.

2. Aby zakwalifikować się do rywalizacji o nagrody, trzeba ukończyć pierwszy poziom weryfikacji tożsamości.

3. Wykonaj proste zadania tradingowe i związane z wpłatą depozytu. Za każde ukończone zadanie otrzymasz jeden szczęśliwy los.

Co zrobić, aby wygrać nagrody z puli wartej 50 000 USDT:

To ekscytujący sposób na połączenie miłości do piłki nożnej i zainteresowania tradingiem kryptowalutami. Uczestnicy automatycznie otrzymają jeden szczęśliwy los po każdym ukończonym zadaniu. Każdy los jest gwarancją nagrody. Uczestnicy, którzy wykonają więcej zadań, mogą zdobyć dodatkowe losy i wygrać więcej nagród.

Przed rozpoczęciem głównej imprezy warto potrenować i wykorzystać szansę na wielką wygraną! Liczba nagród jest ograniczona, decyduje kolejność. Zarejestruj się już teraz, wykonaj zadania i zapewnij sobie tradingowe zwycięstwo.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com/promo/campaign/Crypto_Cup_2024_PreGame

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa na świecie pod względem wolumenu obrotów skupiająca 30 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com/promo/campaign/Crypto_Cup_2024_PreGame

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2423077/Image.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

Źródło: ByBit

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.05.2024, 14:58
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ