Newsletter

Trwa świąteczna akcja „Pamiętamy – Pomagamy". Wielkanocne paczki trafiają do Powstańców

07.04.2023, 10:27aktualizacja: 07.04.2023, 16:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Polski Związek Firm Deweloperskich
Polski Związek Firm Deweloperskich
Powstańcy Warszawscy już po raz kolejny otrzymują paczki z produktami świątecznymi. Organizatorzy wydarzenia – Fundacja Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego oraz Polski Związek Firm Deweloperskich – dostarczyli upominki do Domu Powstańców przy ul. Nowolipie 22. Wydarzeniu towarzyszyło wspólne, świąteczne spotkanie.

6 kwietnia wystartowała kolejna edycja akcji „Pamiętamy – pomagamy”. Jej celem jest pamięć o weteranach Powstania Warszawskiego w czasie świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia. W tym okresie otrzymują oni specjalnie przygotowane przez wolontariuszy upominki.

„>>Pamiętamy – pomagamy<<, bo święta to chwila, w której powinniśmy pamiętać o bliskich. A my kochamy naszych Powstańców i okazujemy im wdzięczność za ich wielkie poświęcenie. Dlatego co roku przeżywamy razem świąteczny czas, rozmawiamy i cieszymy się swoją obecnością, a także wręczamy im podarunki” – mówi Rafał Szczepański, prezes Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego.

Organizatorzy dostarczyli Powstańcom Warszawskim ponad 100 paczek. Za ich dystrybucję odpowiadają wolontariusze i społecznicy. Akcję świąteczną „Pamiętam, pomagam” wsparły po raz kolejny firmy należące do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

„Wspólnie, jako przedsiębiorcy z branży deweloperskiej, budujemy pamięć o bohaterach naszego kraju. To właśnie pamięć i ludzkie gesty podczas świąt są największym prezentem, jaki możemy ofiarować naszym seniorom. Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy wsparli naszą kolejną, wielkanocną akcję” – podkreśla Grzegorz Kiełpsz, prezes Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Inicjatywę wspierają firmy należące do PZFD: AMA-BUD, BBI Development, Interparking, Matexi Polska, Novisa Development, Robyg, SGI, Spravia oraz Yareal Polska.

Polski Związek Firm Deweloperskich

Największa i najbardziej wpływowa organizacja branży deweloperskiej, która od 2002 roku reprezentuje interesy firm deweloperskich w Polsce i Unii Europejskiej. Podejmujemy działania na rzecz tworzenia dobrego prawa, polepszania warunków inwestowania na rynku nieruchomości, rozwoju zawodowego pracowników firm członkowskich oraz poprawy wizerunku branży. Zrzeszamy około 300 firm z całego kraju, reprezentując cały przekrój rynku – zarówno małe firmy rodzinne, jak i międzynarodowe korporacje, obejmując rynek mieszkaniowy i komercyjny. Jesteśmy członkiem Build Europe, organizacji reprezentującej interesy rynku nieruchomości wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji unijnych. Współpracujemy stale z organami administracji państwowej i samorządowej, organizacjami eksperckimi, prawnikami, finansistami, architektami, urbanistami i szeroko pojętym biznesem, przez co wywieramy istotny wpływ na sytuację branży w Polsce.

Źródło informacji: Polski Związek Firm Deweloperskich

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 07.04.2023, 10:27
Źródło informacji Polski Związek Firm Deweloperskich
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ