Newsletter

TUMI przedstawia najnowsze modele z kolekcji 19 Degree Aluminum w ramach nowej kampanii z udziałem Sona Heung-Mina

15.02.2024, 15:26aktualizacja: 15.02.2024, 15:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Najświeższa odsłona kampanii Essentially Beautiful przedstawia najnowsze style 19 Degree Aluminium, w tym plecak, kompaktową torbę podróżną, teczkę i torebkę Minaudiere.

NOWY JORK, 15 lutego 2024 /PRNewswire/ -- Międzynarodowa marka podróżnicza i lifestyle’owa TUMI świętuje dziś debiut całkowicie nowej kampanii reklamowej swojej kultowej kolekcji 19 Degree Aluminum z udziałem globalnego ambasadora marki TUMI i zawodowego piłkarza Sona Heung-Mina. W ramach przełomowej pod względem wizualnym kampanii zaprezentowane zostaną nowe produkty z kolekcji 19 Degree Aluminum, w tym plecak, kompaktowa torba podróżna, teczka i torebka Minaudiere - wszystkie z futurystycznymi, chłodnymi powierzchniami i awangardowymi elementami, które stanowią bezpośredni ukłon w stronę fanów kultowego stylu kolekcji 19 Degree Aluminum.

Najnowsza kampania TUMI wyróżnia się jako najodważniejsza z dotychczasowych. Spot reklamowy przedstawia Sona niosącego plecak z kolekcji 19 Degree Aluminum w abstrakcyjnej przestrzeni, który przenosi się do różnych światów. Każdy z nich odzwierciedla cechy charakterystyczne dla kolekcji 19 Degree Aluminum. Dzięki uderzającym efektom wizualnym i nowoczesnym teksturom kampania przenosi widza wraz z Sonem Heung-Minem do hipnotyzującego, abstrakcyjnego świata przywodzącego na myśl kultową kolekcję TUMI 19 Degree Aluminum. To połączenie innowacyjnych wizualizacji i abstrakcyjnej scenerii daje odbiorcom kampanii Essentially Beautiful poczucie, że dzięki TUMI świat nigdy nie przestaje się zmieniać.

„Cieszymy się, że możemy zaprezentować kolejną przełomową kampanię 19 Degree z udziałem Sona Heung-Mina, jednego z globalnych ambasadorów marki TUMI - powiedziała Jill Krizelman, starsza wiceprezes TUMI ds. marketingu i handlu elektronicznego. - Celem kampanii jest ukazanie kolejnej ewolucji w projekcie plecaków, stanowiącym najnowsze oblicze kolekcji 19 Degree Aluminium, które łączy w sobie najnowocześniejszy design, innowacyjny styl i zaangażowanie w innowacje techniczne. Nasza kreatywna strategia uwzględnia wszystkie te elementy i sprawia, że TUMI wciąż przeciera szlaki na drodze nieograniczonej ewolucji”.

Plecak z kolekcji 19 Degree Aluminum jest pierwszym tego rodzaju produktem TUMI, zaprojektowanym ze skórzanym panelem tylnym z konturami charakterystycznymi dla kolekcji 19 Degree. Nowa torba podróżna stanowi kompaktową wersję charakterystycznego DNA 19 Degree, zachowując swój designerski styl. Będzie idealna dla osób podróżujących służbowo, które potrzebują mniejszego bagażu. Torebka Minaudiere jest bardziej stylowa i wyrazista. Można ją dostać w trzech wersjach kolorystycznych i z dwoma odpinanymi paskami na ramię. Wszechstronny styl sprawia, że produkt pasuje zarówno na wieczorne wyjścia, jak i na specjalne okazje. Z kolei teczka z kolekcji 19 Degree Aluminum jest wyjątkowa pod każdym względem. Produkt reprezentuje nowe wyobrażenie kultowych krzywizn 19 Degree i trwałość właściwą aluminium.

Kolekcja 19 Degree Aluminum jest dostępna na TUMI.com i w sklepach TUMI na całym świecie.

TUMI

Od 1975 roku firma TUMI produkuje światowej klasy produkty biznesowe i podróżne oraz wytrzymałe produkty luksusowe, które ułatwiają i upiększają wszystkie aspekty życia w drodze oraz podnoszą jego poziom. Łącząc funkcjonalność z pomysłowością, firma z zaangażowaniem udoskonala podróżowanie jako towarzysz dynamicznych osób, które dążą do realizacji własnych pasji. Więcej informacji na temat TUMI można znaleźć na stronie TUMI.com oraz na profilach firmy w serwisach społecznościowych Instagram, TikTok, Facebook i YouTube.

TUMI i logo TUMI to zarejestrowane znaki towarowe Tumi, Inc. © 2024 Tumi, Inc.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2329006/TUMI__SS24_Son_TALENT_19DAlum_Bkpk_Silver.jpg 
Logo - https://mma.prnewswire.com/media/214382/tumi_logo.jpg 

Źródło: Tumi, Inc.

KONTAKT:
TUMI - kontakt dla mediów
Alexandra Gillis
TUMI
e-mail: alexandra.gillis@tumi.com 

Hailey Hauldren
SHADOW
e-mail: hhauldren@weareshadow.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.02.2024, 15:26
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ