Newsletter

UOKiK: Trwa konkurs UOKiK na najlepszą pracę magisterską (komunikat)

20.10.2020, 13:52aktualizacja: 20.10.2020, 15:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- UOKiK informuje:

Zgłoś swoją pracę w konkursie Prezesa UOKiK na najlepszą pracę magisterską poświęconą ochronie konkurencji i ochronie konsumentów.

- Termin zgłaszania prac mija 30 października 2020 r.

- Pula nagród wynosi 20 tys. zł.

Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Prawa Konkurencji, patronem zaś Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Co należy zrobić?

1. Napisać pracę w języku polskim w jednym z wyznaczonych obszarów tematycznych (ochrona konkurencji lub ochrona konsumentów).

2. Obronić pracę od 16 października 2019 r. do 16 października 2020 r.

3. Otrzymać za pracę ocenę bardzo dobrą.

4. Przesłać pracę ze wszystkimi wymaganymi dokumentami pocztą lub złożyć ją w kancelarii Urzędu (decyduje data wpływu) do 30 października 2020 r. Na kopercie dopisz odpowiednio „Konkurs na pracę magisterską ― DK ― konkurencja” lub „Konkurs na pracę magisterską ― DK ― konsumenci”.

Jakie dokumenty należy złożyć?

1. Wypełniony formularz zgłoszeniowy.

2. Egzemplarz pracy ― wydrukowany dwustronnie w formacie A4 w miękkiej oprawie oraz w wersji elektronicznej.

3. Jednostronne streszczenie (w wersji drukowanej oraz elektronicznej).

4. Zaświadczenie wydane przez władze uczelni, potwierdzające termin obrony i temat.

Co możesz wygrać?

W każdym obszarze tematycznym nagrody wynoszą: za pierwsze miejsce 5 tys. zł, drugie 3 tys. zł i trzecie 2 tys. zł. Laureaci mogą też liczyć na publikację pracy i odbycie płatnych, maksymalnie trzymiesięcznych praktyk absolwenckich.

Dla uczestników konkursu z zakresu ochrony konkurencji przewidziana jest dodatkowa nagroda ― wyróżnienie Stowarzyszenia Prawa Konkurencji w wysokości 5 tys. zł.

Szczegóły dotyczące konkursu, regulaminy i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie: https://www.uokik.gov.pl/konkurs_prace_dyplomowe.php#faq3420.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ mst/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.10.2020, 13:52
Źródło informacji UOKiK
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ