Newsletter

URSUS SA W UPADŁOŚCI (23/2022) Informacje o transakcjach na akcjach Emitenta uzyskane w trybie art. 19 ust. 1 Rozporządzenia MAR

30.09.2022, 23:25aktualizacja: 30.09.2022, 23:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 23/2022

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

Syndyk URSUS S.A. w upadłości (dalej "URSUS" lub "Emitent") informuje, że w dniu 30 września 2022 roku otrzymał od zarządcy masy sanacyjnej Pol-Mot Auto S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie (dalej "Pol-Mot Auto") powiadomienia sporządzone na podstawie art. 19 ust. 1 MAR o przeprowadzonych przez Pol-Mot Auto transakcjach zbycia akcji Emitenta dokonanych w dniach 27 września 2022 roku oraz 28 września 2022 roku.

Pol-Mot Auto jest osobą blisko związaną w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 26d Rozporządzenia MAR z Prezesem Zarządu Emitenta.

Pełną treść powiadomień zawierają załączniki do niniejszego raportu bieżącego.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.09.2022, 23:25
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.