Newsletter

Vantage i NEOM McLaren Extreme E robią furorę podczas Londyńskiego Szczytu Magnatów Finansowych 2022, promując ochronę środowiska, odpowiedzialność społeczną i ład korporacyjny

23.11.2022, 12:50aktualizacja: 23.11.2022, 12:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Vantage
PR Newswire/Vantage

LONDYN, 23 listopada 2022 /PRNewswire/ -- Międzynarodowy broker działający na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi, Vantage (znany też pod nazwą „Vantage Markets"), z przyjemnością ogłasza, że już drugi rok z rzędu jest uczestnikiem i sponsorem Londyńskiego Szczytu Magnatów Finansowych (Finance Magnates London Summit), gdzie z nowym zaangażowaniem promuje kwestie ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.

W tym roku firmie Vantage towarzyszył jej partner NEOM McLaren Extreme E, który w Old Billingsgate w Londynie, niedaleko pawilonu zewnętrznego zaprezentował swój w pełni elektryczny samochód SUV o nazwie ODYSSEY 21.

Jednocześnie podczas szczytu Vantage uruchomił usługę zarządzania płynnością działającą w Wielkiej Brytanii, Vantage Connect, cechującą się niewiarygodnym nowym stylem pasującym do marki instytucjonalnej.

Wydarzenie stanowi zwieńczenie starań Vantage w dziedzinie ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego. Firma nawiązała partnerstwo z NEOM McLaren Extreme E w zakresie inicjatywy Blue Carbon, korzystając z pomocy znanej gwiazdy mediów społecznościowych Supercar Blondie do podnoszenia świadomości na temat zmian klimatu i równości płci.

Grupa współpracuje też z wysokim komisarzem Narodów Zjednoczonych do spraw uchodźców (UNHCR) w zakresie zbiórki „dolar za dolara” dla uchodźców, z Czerwonym Krzyżem w zakresie akcji globalnego oddawania krwi i z UNESCO w zakresie wsparcia inicjatyw edukacyjnych w Indiach.

Te i inne inicjatywy z dziedziny ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego były elementem dyskusji toczonej na londyńskim szczycie. Dyrektor generalny Vantage w Wielkiej Brytanii, David Shayer rozmawiał z Kim Wilson, dyrektor generalną ds. zrównoważonego rozwoju w McLaren Racing podczas poświęconego tej tematyce panelu o nazwie: „Pozytywny wpływ branży fintech: oddziaływanie społeczne i innowacje w branży”, który odbył się o 14:00 na Scenie Centralnej.

Shayer mówił też o znaczeniu Vantage Connect na niestabilnym rynku podczas panelu dyskusyjnego „Zarządzanie ryzykiem na niepewne czasy” o 12:30 na Scenie Innowacji.

David Shayer, dyrektor generalny Vantage UK: „Cieszymy się, że po raz kolejny możemy towarzyszyć Magnatom Finansowym na tej kluczowej konferencji. To był bardzo aktywny rok dla Vantage – od nawiązania współpracy z NEOM McLaren Extreme E aż po uruchomienie VSocial i Vantage Connect. Nasza działalność wyewoluowała w kierunku większego dopasowania do potrzeb naszych klientów detalicznych i instytucjonalnych i jesteśmy dumni, że możemy być częścią organizacji, której główną walutą jest dbanie o świat i ludzi”.

Vantage

Vantage jest globalnym brokerem działającym na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi, który oferuje klientom dostęp do elastycznych i solidnych usług obejmujących kontrakty CFD na rynku walutowym, towarowym, indeksów, akcji i ETF.

Vantage posiada ponad 13 lat doświadczenia rynkowego i zatrudnia obecnie ponad 1000 pracowników w przeszło 30 biurach na całym świecie.

Vantage to więcej niż broker. Firma zapewnia zaufany ekosystem transakcji oraz przyjazną dla użytkownika platformę transakcyjną, która umożliwia klientom wykorzystanie możliwości handlowych.

Lepiej korzystaj z możliwości rynkowych dzięki inteligentniejszym transakcjom – trade smarter @vantage.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1953638/Image1.jpg

Zdjęcie- https://mma.prnewswire.com/media/1953639/Image_2.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg

Źródło: Vantage

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.11.2022, 12:50
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.