Newsletter

Vantage prezentuje program lojalnościowy, aby transakcje były jeszcze bardziej satysfakcjonujące dla klientów

29.05.2023, 08:58aktualizacja: 29.05.2023, 09:05

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Vantage
PR Newswire/ Vantage

PORT VILA, Vanuatu, 26 maja 2023 r. /PRNewswire/ -- Broker oferujący szeroką gamę aktywów Vantage (lub „Vantage Markets”) zaprezentował Vantage Rewards, nowy program lojalnościowy*, który umożliwia klientom otrzymywanie nagród odzwierciedlających ich zaangażowanie w transakcje za pośrednictwem firmy.

Zaproszenie do udziału w programie jest zbieżne z korporacyjną wartością Vantage, jaką jest priorytetowe traktowanie klientów. Jest również skierowane zarówno do nowych, jak i obecnych posiadaczy rachunków rzeczywistych i kapitałowych w kwalifikujących się jurysdykcjach*.

System Vantage Rewards opiera się na programie lojalnościowym opartym na punktach, w którym klienci otrzymują nagrody punktowe w oparciu o całkowity wolumen nominalny zamkniętych transakcji i poprzez realizację wcześniej określonych działań na rachunku. Skumulowane wyniki mogą być wymieniane na różnorodne nagrody, w tym na gotówkę, kupony zabezpieczające przed stratami, kupony rabatowe na depozyty, kupony zwiększające zyski, rundy koła fortuny, szczęśliwe losowania i inne wyjątkowe korzyści.

Co więcej, klientom zostanie przypisany poziom w oparciu o całkowitą wartość nominalną dotychczasowych transakcji. Im wyższy (brązowy, srebrny, złoty, platynowy), tym więcej punktów i korzyści mogą oni otrzymać.

„W Vantage zdajemy sobie sprawę, że nasz sukces jest ściśle powiązany z działalnością transakcyjną i długoterminowym sukcesem naszych klientów. Dlatego też poświęcamy się tworzeniu środowiska biznesowego, które spełnia oba te warunki - oświadczył Marc Despallieres, dyrektor ds. strategii i sprzedaży w Vantage. „Vantage Rewards to przełom w branży, ponieważ wykraczamy poza oferowanie platformy transakcyjnej, proponując program nagród, z którego mogą korzystać nasi klienci”.

„Koncepcja Vantage Rewards to sposób na podziękowanie klientom za ich zaufanie i powierzenie nam swoich inwestycji. Celem naszego zespołu jest nieustanne wzbogacanie oferty o nowe ekskluzywne nagrody i korzyści z transakcji dla naszych kontrahentów, tak aby Vantage stał się dla nich brokerem z wyboru” - dodaje Despallieres.

Więcej informacji na temat Vantage Rewards można znaleźć na stronie: https://www.vantagemarkets.com/promotions/vantage-rewards/.

* Nie dotyczy mieszkańców Wielkiej Brytanii i Australii

Vantage

Vantage (lub Vantage Markets) jest globalnym brokerem działającym na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi, który oferuje klientom dostęp do elastycznych i solidnych usług obejmujących kontrakty CFD na rynku walutowym, towarowym, indeksów, akcji, funduszy inwestycyjnych notowanych na giełdzie (ETF) i obligacji.

Spółka posiada ponadtrzynastoletnie doświadczenie. Podmioty Vantage zatrudniają przeszło 2000 pracowników w ponad 30 oddziałach na całym świecie.

Vantage to więcej niż broker. Firma zapewnia zaufany ekosystem transakcji, nagradzaną aplikację mobilną oraz przyjazną dla użytkownika platformę transakcyjną, która umożliwia klientom wykorzystanie możliwości transakcyjnych.

trade smarter @vantage.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2086292/Vantage_Unveils_New_Loyalty_Programme_for_Clients.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg 

Źródło: Vantage

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.05.2023, 08:58
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ