Newsletter

Vantage uzyskuje licencję FSCA na prowadzenie działalności w Południowej Afryce

05.05.2023, 11:23aktualizacja: 05.05.2023, 11:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Vantage
PR Newswire/ Vantage

KAPSZTAD, Południowa Afryka, 5 maja 2023 /PRNewswire/ -- Firma Vantage (lub Vantage Markets), globalny podmiot pośredniczący w obrocie różnymi instrumentami finansowymi, ma przyjemność poinformować o uzyskaniu licencji na instrumenty pochodne wydanej przez Urząd Nadzoru Sektora Finansowego (FSCA) Republiki Południowej Afryki.

FSCA jest organem regulacyjnym dla instytucji finansowych w RPA, odpowiedzialnym za udzielanie licencji, sprawowanie nadzoru i egzekwowanie zgodności z przepisami finansowymi. Uzyskanie nowej licencji stanowi kamień milowy dla firmy Vantage, który pozwoli jej wzmocnić swoją obecność w Afryce i potwierdzić zaangażowanie w świadczenie wysokiej jakości usług finansowych na rzecz klientów na subkontynencie, zgodnie z wymogami regulacyjnymi określonymi przez FSCA.

„Jesteśmy podekscytowani otrzymaniem licencji FSCA - powiedział Marc Despallieres, dyrektor strategiczny i handlowy w Vantage. - Od pewnego czasu mieliśmy na celowniku RPA i byliśmy zdeterminowani, aby móc zapewnić podmiotom handlowym z tamtych regionów wyjątkowe usługi i produkty finansowe przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z najwyższymi standardami regulacyjnymi”.

Silniejsze skoncentrowanie Vantage na RPA znalazło swoje odzwierciedlenie w nominacji Teda Odigie na dyrektora ds. sprzedaży na region afrykański w listopadzie 2022 roku. Odigie dołączył do zespołu Vantage w sierpniu 2021 roku, posiadając ponad 17-letnie doświadczenie w sektorze usług finansowych i kładąc zasadniczy nacisk na rozwój biznesu i zarządzanie klientami.

Firma Vantage zaprezentuje się podczas imprezy Finance Magnates Africa Summit, która odbędzie się w Johannesburgu w dniach od 8 do 10 maja 2023 roku. Odigie będzie głównym prelegentem podczas dyskusji panelowej poświęconej bieżącym możliwościom rynkowym („Market Opportunities: Where's the Alpha in Q2?”), która odbędzie się w obiekcie Centre Stage w dniu 9 maja 2023 roku.

„Zadowolenie i zaufanie naszych klientów to dla nas kwestie najwyższej wagi - powiedział Odigie. - Dzięki tej licencji nasi klienci zyskają poczucie, że jesteśmy renomowanym i godnym zaufania globalnym pośrednikiem, zaangażowanym w ochronę ich interesów i dążącym do zapewnienia im najlepszych w swojej klasie usług handlowych”.

Vantage

Vantage (lub Vantage Markets) to międzynarodowy podmiot pośredniczący w obrocie różnymi instrumentami finansowymi, który oferuje klientom dostęp do sprawnej i efektywnej obsługi transakcji na kontraktach CFD na rynku Forex, jak również w obrocie towarowym i transakcjach indeksowych i giełdowych.

Firma posiada ponad 13-letnie doświadczenie na rynku, zatrudniając ponad tysiąc pracowników w przeszło 30 biurach na całym świecie.

Vantage oferuje więcej niż tylko pośrednictwo. Firma zapewnia również zaufany ekosystem, wielokrotnie nagradzaną mobilną aplikację tradingową, oraz łatwą w obsłudze platformę tradingową, dzięki której klienci mogą w większym stopniu wykorzystywać nadarzające się szanse. Ściągnij aplikację Vantage z App Store lub Google Play.

trade smarter @vantage

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2069658/Ted_Odigie_Head_Sales_Africa_Vantage.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg 

Źródło: Vantage

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.05.2023, 11:23
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ