Newsletter

Biznes i finanse

W Pradze uruchomiono europejski magazyn produktów Birch

08.07.2014, 16:50aktualizacja: 08.07.2014, 16:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

W ramach projektu CB-Direct spółka Codeware s. r. o. uruchomiła właśnie europejski magazyn produktów Birch.

To ważne wydarzenie zapewni europejskim klientom Birch szybsze dostawy, lokalne wsparcie techniczne oraz możliwość zakupów w walucie EUR. Nowy system realizacji zamówień pozwala łatwo monitorować dostępność produktów, eliminując jednocześnie konieczność wypełniania deklaracji celnych, co stanowi jego dodatkową bardzo istotną zaletę.

Projekt CB-Direct realizują wspólnie spółki Codeware s. r. o. i Birch Technology Inc. Jest to system magazynowania przeznaczony dla europejskich konsumentów i detalicznych sprzedawców produktów Birch, który służy udostępnianiu tych produktów w atrakcyjniejszych cenach i w możliwie najprostszy sposób. Marka Birch obejmuje szeroką gamę systemów POS, dotykowych systemów i ekranów kas fiskalnych, czytników kodów paskowych, weryfikatorów cen oraz drukarek paragonów. Ich producentem jest renomowana tajwańska firma Birch Technology Inc.

Codeware

Codeware, s. r. o. to czeska spółka specjalizująca się w systemach zautomatyzowanej identyfikacji. Jest jedną z czołowych w tym kraju spółek, która - już od założenia w 1996 r. - oferuje szeroką gamę produktów związanych m.in. z czytnikami kodów kreskowych EAN i 2D, systemami zbierania danych czy technologiami RFID i metodami ich integracji. Dzięki własnemu oprogramowaniu i zapleczu technicznemu, Codeware może realizować dostawy sprzętu komputerowego w oparciu o własne rozwiązania programowe, jak również oferować profesjonalne usługi konsultingowe i pełnić rolę centrum szkoleń i wsparcia.

Więcej informacji o projekcie oraz sposobach dołączenia do systemu znaleźć można na stronie: www.cb-direct.eu.

KONTAKT:

CODEWARE, s. r. o.

Jaromírova 37

Praha, 128 00

Czechy

tel. +420222562444

e-mail: info@cb-direct.eu

Kontakt dla mediów:

Aneta Netahlová

e-mail: aneta.netahlova@codeware.cz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.07.2014, 16:50
Źródło informacji APA-OTS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ