Newsletter

Webcast: „Grupa Bosch w Polsce - wyniki w trudnym roku pandemii i strategia rozwoju”

12.05.2021, 13:32aktualizacja: 12.05.2021, 13:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom
PAP MediaRoom
Termin webcastu: 12.05.2021, godz. 10:00

Gościem webcastu był prezes Zarządu Robert Bosch i reprezentant Grupy Bosch w Polsce Rafał Rudziński, który przedstawil wyniki za 2020 rok, plany inwestycyjne polskiej części światowego koncernu, a także opowiedział o trwającej transformacji mobilnej i energetycznej, w której Grupa Bosch odgrywa aktywną rolą.

Źródło informacji: Bosch

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 12.05.2021, 13:32
Źródło informacji Bosch
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ