Newsletter

Webinar poświęcony prezentacji Indeksu Koniunktury pt. „Czy rok 2023 będzie rokiem odrodzenia na rynku nieruchomości?”

31.03.2023, 13:05aktualizacja: 31.03.2023, 13:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin webinaru: 30.03.2023, godz. 12:00

Celem webinaru było przedstawienie marcowego Indeksu Koniunktury na rynku nieruchomości, a w nim między innymi: prezentacji danych dotyczących cen nieruchomości, sytuacji gospodarstw domowych, sektora bankowego i budownictwa. Podczas wydarzenia zostały też poruszone kwestie inflacji czy rządowego programu mieszkaniowego oraz wielu innych tematów, które wpływają i wpływać będą na dalszy rozwój sytuacji na rynku mieszkaniowym.

Źródło informacji: HREIT

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 31.03.2023, 13:05
Źródło informacji HREIT
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ