Newsletter

Webinar pt. #SposóbNaInwestycje: Inwestycja w diamenty

04.04.2024, 09:57aktualizacja: 28.06.2024, 09:44

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Termin webinaru: 03.04.2024, godz. 12:00

3. odcinek cyklu edukacyjnego o inwestowaniu. Naszym gościem była Ewelina Tobiasz, prezes ATT Investments, z którą porozmawialiśmy o tym, jak inwestować w diamenty, oraz zapytaliśmy, jak rozpoznać diamenty naturalne, jak wygląda proces certyfikacji i gdzie szukać diamentów naturalnych, żeby nie narazić się na oszustwo.

Źródło informacji: PAP Biznes

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 04.04.2024, 09:57
Źródło informacji PAP Biznes
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ