Newsletter

Webinar pt. „Walka z przestępczością finansową - prognozy dla Polski i Europy”

11.12.2023, 14:42aktualizacja: 11.12.2023, 14:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Termin: 11.12.2023, godz. 13:30

W związku z Międzynarodowym Dniem Przeciwdziałania Korupcji sprawdzamy, jak radzimy sobie jako Polska i region Europy Środkowo-Wschodniej w walce z korupcją i przestępstwami finansowymi. 11 grudnia naszym gościem był Karol Wojtczak, Head of Transaction Monitoring ING Hubs Poland, z którym porozmawialiśmy o aktualnym „Corruption Perceptions Index” i wnioskach, jakie płyną z corocznego badania poziomu korupcji w poszczególnych krajach.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 11.12.2023, 14:42
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ