Newsletter

WeNet i WebWave jako partnerzy strategiczni pro bono wspierają Stowarzyszenie OlimpijczycyPL

08.04.2024, 11:25aktualizacja: 08.04.2024, 11:44

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

AdobeStock
AdobeStock
WeNet, lider w zakresie marketingu internetowego w Polsce, zaprojektował i wykonał pro bono stronę internetową dla Stowarzyszenia OlimpijczycyPL zrzeszającego wybitnych polskich sportowców, którzy zakończyli swoją karierę sportową. WeNet widzi ogromny potencjał polskich olimpijczyków oraz chce wspierać ich w dalszym rozwoju osobistym i zawodowym.

Strona internetowa olimpijczycy.pl powstała dzięki połączeniu sił WeNet i Stowarzyszenia OlimpijczycyPL zrzeszającego wybitnych polskich sportowców, którzy zakończyli swoją karierę i poszukują nowych sposobów na realizację celów osobistych i zawodowych. Stowarzyszenie zostało założone przez olimpijczyków, medalistów olimpijskich, którzy pragną działać na rzecz wszystkich olimpijczyków w naszym kraju oraz propagować idee i wartości olimpijskie.

WeNet od lat angażuje się w inicjatywy wspierające popularyzację osiągnięć sportowych, a od niedawna wspólnie ze Stowarzyszeniem OlimpijczycyPL, działając pro bono, aktywizuje sportowców do działania po zakończeniu kariery. Poświęcona olimpijczykom strona powstała na podstawie najnowszych technologii i know-how WeNet, który posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu wizerunku firm w świecie online. Warto przypomnieć, że WeNet zbudował także stronę internetową Roberta Korzeniowskiego i realizuje dla 4-krotnego mistrza olimpijskiego także kampanię w internecie.

„WeNet jest dumnym partnerem polskich olimpijczyków i będzie kontynuował swoją działalność pro bono, wspierając środowisko sportowe w Polsce. Od kilku lat współpracujemy z Robertem Korzeniowskim, który jest ambasadorem marki WeNet, a w tym roku dołączyła do tego grona również Maja Włoszczowska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek w kolarstwie górskim na świecie. Widzimy ogromny potencjał wśród byłych polskich olimpijczyków i chcemy wspierać ich w rozwoju osobistym i zawodowym. Dzięki zaangażowaniu WeNet sportowcy mogą łatwiej odnaleźć się we współczesnym biznesie oraz odkryć nowe pasje i cele po zakończeniu swojej kariery sportowej” - mówi Marcin Durzyński, wiceprezes zarządu Grupy WeNet.

Podejmowanie działań pro bono jest ważnym elementem działalności WeNet, a środowisko sportowców jest firmie szczególnie bliskie. Sport i biznes mają wiele wspólnego, łączą je te same wartości, jak wytrwałość w pokonywaniu trudności, systematyczny, zaplanowany wysiłek w dążeniu do celów i rywalizacja w duchu fair play. Dlatego też WeNet chętnie wspiera sportowców w ich rozwoju i osiąganiu sukcesów poprzez oferowanie im pro bono profesjonalnej pomocy w zakresie działań marketingowych i promocji osobistej. Doświadczenie WeNet w biznesie może być cennym wkładem w aktywizację środowiska olimpijczyków w Polsce.

„Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca ze sportowcami może być korzystna dla obu stron - oni zyskują wsparcie i doradztwo w dziedzinach, w których mogą nie być specjalistami, a my z kolei uczymy się od nich determinacji, wytrwałości i zaangażowania. Wierzymy, że poprzez współpracę możemy wspólnie osiągnąć sukcesy zarówno na polu sportowym, jak i biznesowym” - podkreśla Anna Pszczółkowska, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Grupie WeNet.

Strona internetowa zawiera informacje o działalności stowarzyszenia, możliwościach wsparcia dla sportowców po zakończeniu kariery, aktualnościach dotyczących inicjatyw realizowanych przez zespół OlimpijczycyPL. Dzięki nowoczesnemu designowi i intuicyjnemu interface’owi strona jest przyjazna dla użytkowników i łatwa w nawigacji. Dodatkowo zespół WeNet zajmie się również aktualizacją i optymalizacją SEO, aby strona spełniała funkcje komunikacyjne Stowarzyszenia i docierała do jak największej liczby zainteresowanych sportowców i organizacji.

„Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie sportowcy będą mieli łatwiejszy dostęp do potrzebnych informacji i wsparcia po zakończeniu kariery, co pozwoli im lepiej radzić sobie ze zmianami i nowymi wyzwaniami. Jesteśmy dumni, że wspólnie z WeNet możemy wspierać sportowców w tak istotny sposób i z pewnością będziemy kontynuować naszą działalność na rzecz społeczności sportowej” - komentuje Robert Korzeniowski, prezes Stowarzyszenia OlimpjczycyPL.

O WeNet

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1500 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma ma w pakiecie wszystkie usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 70 tys. małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i ma biura w 17 lokalizacjach.

O WebWave

WebWave od 11 lat rozwija kreator stron internetowych, umożliwiający ich tworzenie bez potrzeby kodowania, zarówno w wersji od zera, jak i na podstawie gotowych szablonów. Od 2013 roku pozyskał on ponad 600 tys. zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Flagowymi rozwiązaniami firmy są narzędzia AI Builder™ oraz AI Writer™, umożliwiające stworzenie strony od zera w kilka minut, na podstawie algorytmów AI oraz krótkiej ankiety wypełnianej przez użytkownika.

KONTAKT:

Tomasz Jaros

menedżer komunikacji WeNet

tel. +48 782 180 917

e-mail: tjaros@wenet.pl 

Źródło informacji: WeNet

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 08.04.2024, 11:25
Źródło informacji WeNet
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ