Newsletter

Biznes i finanse

Wiceprezes KUKE SA na Kongresie Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej: dajemy gwarancję na nawet 80 procent wartości inwestycji polskich firm

26.10.2021, 11:21aktualizacja: 26.10.2021, 11:25

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie trwa siódma edycja Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej.

Debaty i sesje tematyczne Kongresu służą wymianie doświadczeń, ocen i propozycji nowych rozwiązań między przedstawicielami instytucji finansowych i publicznych a przedsiębiorcami. Kongres skupia szeroką reprezentację instytucji obsługujących klientów korporacyjnych, a także umożliwia wszechstronną dyskusję o potrzebach i oczekiwaniach wobec rynku finansowego ze strony przedsiębiorców i inwestorów.

Wśród ekspertów zaproszonych do udziału w debacie pt. „Jak pobudzić popyt inwestycyjny? Wsparcie różnych instrumentów finansowych oraz rola bankowości inwestycyjnej” znalazła się Katarzyna Kowalska. Wiceprezes zarządu KUKE SA w rozmowie z PAP podkreśla, że wiele państw na świecie decyduje się obecnie na stymulowanie popytu wewnętrznego. W tym kierunku zmierzają również aktualne działania KUKE SA. Instytucja oferuje bowiem polskim firmom szeroki program wspierania ich inwestycji m.in. poprzez gwarancje finansowe.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 26.10.2021, 11:21
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ