Newsletter

Wiceprezes zarządu BNP Paribas Bank Polska S.A.: polska bankowość korporacyjna rośnie w siłę

08.11.2023, 10:40aktualizacja: 08.11.2023, 12:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
„Perspektywy inwestycyjne, szansa na KPO i rozwój polskiej gospodarki bezsprzecznie budzą dziś optymizm całego naszego sektora” – podkreśla Agnieszka Wolska, wiceprezes zarządu BNP Paribas Bank Polska S.A. i gość 9. Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej.

Ekspertka dodaje, że olbrzymią wartość dla stabilności oraz dalszego wzmacniania potencjału polskiej bankowości ma coraz ściślejsza współpraca pomiędzy wszystkimi uczestnikami oraz interesariuszami rynku. To właśnie jest główna misja Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej. Przez dwa dni w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie przedstawiciele banków, prywatnych i publicznych instytucji finansowych oraz przedsiębiorstw dyskutują o szansach i wyzwaniach stojących przed polskim rynkiem w najbliższych miesiącach i latach. 

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 08.11.2023, 10:40
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ