Newsletter

Wiceprezes zarządu PKO Bank Polski: nasz sektor bankowy już dziś mierzy się z historycznymi wyzwaniami

08.11.2023, 10:46aktualizacja: 08.11.2023, 11:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ Kadr z filmu
PAP/ Kadr z filmu
Andrzej Kopyrski, wiceprezes zarządu PKO Bank Polski oraz jeden z inicjatorów Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej, w rozmowie z Polską Agencją Prasową wymienia główne wyzwania stojące przez polskimi bankami.

„Po pierwsze cyfryzacja, czyli umiejętna implementacja nowoczesnych technologii. Po drugie - kreatywność i elastyczność w kontekście finansowania wielomiliardowych, planowanych inwestycji. Wreszcie: skuteczna walka o utalentowanych pracowników z innymi branżami” - tłumaczy Andrzej Kopyrski.

W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych trwa 9. Kongres Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej - platforma wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy przedstawicielami banków, prywatnych i publicznych instytucji finansowych oraz przedsiębiorstw. 

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 08.11.2023, 10:46
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ