Newsletter

Biznes i finanse

Wielkie nazwiska, wielkie wyzwania, wielkie inicjatywy – za nami kongres Impact’22

12.05.2022, 18:32aktualizacja: 12.05.2022, 18:44

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Dobiegł końca poznański Impact’22 – jeden z najbardziej znaczących i prestiżowych kongresów w naszej części kontynentu. Przez dwa dni w stolicy Poznania tysiące ekspertów, naukowców, przedsiębiorców i przedstawicieli administracji rządowej dyskutowało o najważniejszych wyzwaniach stojących przed polską i europejską gospodarką. Gościem specjalnym wydarzenia był profesor Yuval Noah Harar - historyk, filozof, autor wielu bestsellerów dotyczących globalizacji i funkcjonowania ludzi w świecie globalnym. „Kongres Impact zajmuje wyjątkowe miejsce w kalendarzu najistotniejszych spotkań w Europie Środkowo-Wschodniej i stanowi wizytówkę dynamicznie rozwijającego się Poznania” – zaznacza Janusz Cieszyński, sekretarz stanu, pełnomocnik rządu do spraw cyberbezpieczeństwa.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 12.05.2022, 18:32
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ