Newsletter

Wybierz się z Bybit na festiwal „Beach, Please!” - najgorętszy festiwal hip-hopowy w Rumunii, na którym wystąpią m.in. Travis Scott, Wiz Khalifa i Anitta

12.06.2024, 14:30aktualizacja: 12.06.2024, 14:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Bybit
PR Newswire/ Bybit

DUBAJ, ZEA, 12 czerwca 2024 r. /PRNewswire/ -- Do wszystkich entuzjastów kryptowalut i miłośników muzyki. Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, będzie dumnym sponsorem „Beach, Please!” (Headline Sponsor of „Beach, Please!”) - największego festiwalu hip-hopowego w Rumunii.

Zapowiada się wyjątkowe wydarzenie z lineupem naszpikowanym super-gwiazdami takimi jak: Travis Scott (jego pierwszy występ na „Beach, Please!”), Anitta, Chief Keef, City Morgue, Don Toliver, Gucci Mane, Ice Spice, Lil Pump, Lil T Jay, NLE Choppa, Rick Ross, Rick The Kid, Trippie Redd, Wiz Khalifa i Yeat, a wszystko to w nadmorskiej scenerii w Costinești. „Beach, Please!” idealnie połączy więc klimat letniej zabawy na plaży z ekscytującym światem kryptowalut.

Plaża, bity i Bybit: idealne połączenie na lato

Festiwal „Beach, Please!” odbędzie się w dniach 10-14 lipca 2024 r. Organizatorzy wydarzenia obiecują niezapomniane wrażenia dla fanów muzyki. Będzie to doskonała okazja do zabawy w towarzystwie fajnych ludzi, złapania słońca i doświadczenia elektryzujących występów ulubionych wykonawców hip-hopowych.

Weź udział w loterii Bybit Spin and Win Lucky Draw i wylosuj wyjątkowe nagrody

Bądź jednym z 536 szczęśliwców, którzy zgarną bilet na ten epicki festiwal. Oto jak wziąć udział w Spin and Win Lucky Draw:

- Zarejestruj się: Nie masz konta na Bybit? Nie szkodzi. Rejestracja jest szybka i prosta.

- Weryfikacja KYC: Uzyskaj pierwszy poziom weryfikacji tożsamości.

- Wpłać depozyt w kwocie 100 USDT: Zasil nowe konto kwotą co najmniej 100 USDT, by wziąć udział w losowaniu.

- Dołącz do gry: to wszystko. Wystarczą te trzy kroki, by zyskać szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród, w tym biletów General Access, VIP Access i Ultra VIP Access w pakietach z voucherami na napoje festiwalowe, trunki klasy super-premium i premium oraz szampany.

Do tego na nowych członków rodziny Bybit czeka jeszcze jeden prezent. Po wpłaceniu pierwszego depozytu w kwocie 100 USDT otrzymają oni kupon z 20 USDT na zachętę do rozpoczęcia eksploracji świata kryptowalut.

Nie przegap. Zarejestruj się do 30 czerwca

Zegar tyka. Kampania we współpracy z „Beach, Please!” kończy się 30 czerwca. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie: https://www.bybit.com/en/promo/global/BeachPleaseFestivalXBybitSpinandWinDraw 

#Bybit / #TheCryptoArk /#BybitBeachPlease

„Beach, Please!”

„Beach, Please!” to największy festiwal muzyki miejskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, który rewolucjonizuje scenę festiwalową w Rumunii od 2022 r. W pierwszej edycji wzięło udział 30 tys. osób, a tegoroczna ma przyciągnąć ponad 200 tys.

Festiwal „Beach, Please!”, odbywający się na plaży w Costinești będącej prawdziwym magnesem dla młodzieży, jest jednym z największych i najprężniej rozwijających się cyklicznych wydarzeń muzyczno-rozrywkowych w Rumunii. To również jeden z najpopularniejszych festiwali wśród przedstawicieli młodego pokolenia, a dla marek doskonała okazja, by dotrzeć do tej grupy.

Więcej informacji na temat festiwalu „Beach, Please!” można znaleźć na stronie: https://beach-please.ro/en/home-en/ 

Aktualności publikowane są na: https://www.instagram.com/beachplease?igsh=eDM1cW42OWc4ODM1 

Pytania należy kierować na adres: bp-support@globalrecords.com 

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 30 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2435907/Bybit___Headline_Sponsor_Beach_Please.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.06.2024, 14:30
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ