Newsletter

Biznes i finanse

Wynajem długoterminowy samochodów dostępny już nie tylko dla firm

15.10.2020, 11:53aktualizacja: 15.10.2020, 11:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Każdy, kto ma umowę o pracę, będzie mógł skorzystać z oferty Arval Service Lease Polska i korzystać z auta na zasadach dostępnych do tej pory tylko dla firm. Mowa o wynajmie długoterminowym, który jest alternatywą dla zakupu samochodu.

W ramach wynajmu, za określoną miesięczną ratę, klient dostaje do dyspozycji nowy samochód z dopasowanym do indywidualnych potrzeb limitem kilometrów.

„Oferta wynajmu konsumenckiego skierowana jest do osób ceniących wygodę i własny czas – takich, które rzeczywiste korzyści przedkładają nad formalną własność pojazdu. Dostają do wyłącznej dyspozycji samochód, który wystarczy zatankować. Całą resztą zajmiemy się my” – tłumaczy Robert Antczak, dyrektor generalny Arval Service Lease Polska.

Arval zapewnia ubezpieczenie OC i AC, Assistance 24H, pakiet serwisowy oraz samochód zastępczy w przypadku potrzeby naprawy auta lub gdy zostanie ono skradzione. Klienci mogą skorzystać również z programów paliwowych i rozwiązań ułatwiających administrację pojazdem w ramach aplikacji mobilnej MyArval.

Ten rodzaj wynajmu jest dostępny dla klientów indywidualnych zatrudnionych zarówno na czas nieokreślony, jak i tych na umowie czasowej. W tym ostatnim przypadku, wymagane jest, by okres wynajmu był krótszy niż pozostały okres zatrudnienia.

„Wynajem konsumencki to sposób na pełną mobilność za stałą i atrakcyjną cenę. Sam koszt ubezpieczenia, który kierowca musiałby ponieść w przypadku zakupu lub leasingu samochodu, odpowiada wysokości 2-3 rat. Oferta Arval to też okazja, by jeździć wysokiej klasy autem nie wydając na nie jednorazowo dużej kwoty” – mówi Łukasz Niemczuk, retail director z działu małych i średnich przedsiębiorstw Arval Service Lease Polska.

Wynajem auta zaczyna się od wyboru oferty na stronie www.leasing-konsumencki.arval.pl oraz wypełnienia formularza kontaktowego. Przedstawiciel firmy kontaktuje się z osobą zainteresowaną i szczegółowo przedstawia warunki wynajmu. Po złożeniu wniosku i przedstawieniu dokumentów potwierdzających zatrudnienie oraz wysokość zarobków rozpoczyna się proces analizy kredytowej. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Arval dostarcza samochód do klienta.

Oferta wynajmu konsumenckiego jest elementem nowej stretegii firmy – Arval Beyond.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.10.2020, 11:53
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ