Newsletter

Wyznaczona po raz drugi dostawcą produktów dla China Pavilion na EXPO, firma ARROW prezentuje swoje nowe produkty na EXPO 2021 w Dubaju

16.04.2021, 16:26aktualizacja: 16.04.2021, 16:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Arrow Home Group
PR Newswire/Arrow Home Group

PEKIN, 16 kwietnia 2021 r. /PRNewswire/ -- 13 kwietnia w Pekinie odbyła się konferencja „Najwyższa Jakość, Wybór Świata - Wprowadzenie Nowego Produktu ARROW na EXPO 2021w Dubaju” w formie transmisji online z wykorzystaniem technologii wirtualnej XR. Po raz pierwszy zorganizowano konferencję związaną z wprowadzeniem produktu w branży wyposażenia wnętrz z wykorzystaniem innowacyjnej technologii XR. Jednocześnie jest to także pierwsza ważna konferencja dla firmy ARROW, która rozpocznie swoją wystawę na EXPO w Dubaju po tym, jak przyznano jej tytuł „wyznaczonego dostawcy porcelany sanitarnej dla China Pavilion na EXPO 2020 w Dubaju". Dzięki technologii XR spółka ARROW zaprezentowała swoje nowe serie produktów dla EXPO w Dubaju, takie jak: toalety inteligentne V8-Leo i superhigieniczne S6-Relax, prysznice z termostatem z serii Veah, spersonalizowane przestrzenie z serii Jiangnan, porcelana Premium Custom Pure-color itp. Ponadto ARROW, ogłaszając swoje globalne strategie biznesowe oraz 10-letni plan zagranicznych wdrożeń, ambitnie prezentuje wizję inteligentnego życia w przyszłości.

Wcześniej, w 2015 na EXPO w Mediolanie, firma ARROW została wyznaczonym dostawcą porcelany sanitarnej i płytek ceramicznych dla China Pavilion. Natomiast w 2019 roku firma ta ponownie zawitała na EXPO, zostając „wyznaczonym dostawcą porcelany sanitarnej dla China Pavilion na EXPO 2020 w Dubaju”. Obydwie honorowe nagrody nie tylko oznaczają dla firmy ARROW to, że udowodniła ona światu swoją innowacyjność technologiczną i najwyższą jakość, ale również stawiają przed nią możliwości i wyzwania na arenie międzynarodowej. Dzięki EXPO w Dubaju ARROW w ciągu najbliższych 10 lat przyspieszy wdrożenie swoich planów za granicą i zwiększy udziały rynkowe w krajach Inicjatywy Pasa i Drogi, włącznie z rynkiem Bliskiego Wschodu, co będzie stanowiło przełom na rynku globalnym.

W Hi-Tech Buff, debiut całkowicie nowych produktów na EXPO

Poprzez opracowanie czterech technologii samoczyszczenia antybakteryjnego, ARROW wykorzystuje rozwiązanie inteligentnego sterowania w swoich produktach do utrzymania zdrowego stylu życia i ochrony środowiska domowego, otwierając tym samym nową erę superhigieny dla świata.

Zdjęcie- https://mma.prnewswire.com/media/1486409/Arrow_Home_Group.jpg

Źródło: Arrow Home Group

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.04.2021, 16:26
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.