Newsletter

Z okazji Bitcoin Pizza Day firma CoinEx rozpoczyna kampanię „One Bite of Bitcoin”

14.05.2024, 16:36aktualizacja: 14.05.2024, 16:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HONGKONG, 14 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- Z okazji Bitcoin Pizza Day firma CoinEx rozpoczyna kampanię „One Bite of Bitcoin” i zaprasza społeczność kryptowalutową na całym świecie do wspólnego świętowania.

Bitcoin Pizza Day obchodzony jest 22 maja każdego roku i upamiętnia historyczne wydarzenie - transakcję zawartą tego dnia przez Laszlo Hanyecza, która polegała na wymianie 10 000 BTC na dwie pizze. Wydarzenie to uchodzi dziś za punkt zwrotny dla praktycznego zastosowania Bitcoina.

Kampania „One Bite of Bitcoin” prowadzona będzie zarówno online, jak i offline, a w jej ramach odbędą się następujące wydarzenia:

One Line to Bitcoin: Uczestnicy wymyślają hasła ukazujące, jakie perspektywy stoją ich zdaniem przed Bitcoinem, zamieszczając je w komentarzach pod wskazanym postem na oficjalnym koncie CoinEx na Twitterze/X. Autor najbardziej innowacyjnego i przykuwającego uwagę hasła otrzyma od CoinEx nagrodę w wysokości 10 000 $CET.

Share Your Slice: Uczestnicy zamieszczają swoje zdjęcie z pizzą albo plik graficzny przedstawiający pizzę wygenerowany przy pomocy AI lub innych narzędzi w komentarzach pod wskazanym postem na oficjalnym koncie CoinEx na Twitterze/X. Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 $CET.

Offline Meetup: W wybranych państwach, m.in. Brazylii, Kamerunie, Indiach, Indonezji, Malezji, Nigerii, na Filipinach, w Hiszpanii i Wietnamie, odbędą się spotkania offline. Przyjmą one rozmaite formy współgrające z lokalną kulturą - np. spotkania w pizzeriach albo przy food truckach serwujących pizzę. Szczegółowe informacje można znaleźć na regionalnych profilach CoinEx na Twitterze/X.

Więcej na temat kampanii można dowiedzieć się na oficjalnej stronie CoinEx oraz na naszych profilach społecznościowych.

CoinEx

Założona w 2017 r. CoinEx jest globalną giełdą kryptowalutową, której celem jest ułatwienie obrotu kryptowalutami. Platforma świadczy usługi z zakresu m.in. transakcji Spot, Margin, Futures, Swaps, AMM oraz zarządzania aktywami finansowymi, obsługując ponad 5 mln użytkowników w przeszło 200 państwach i regionach świata.

Dzięki „dopracowanym, szybkim i kompleksowym” strategiom notowań giełda CoinEx wprowadziła już ponad 1 tys. tokenów i przeszło 1,4 tys. par tradingowych. Bogata oferta daje użytkownikom dostęp do najnowszych i najbardziej innowacyjnych kryptowalut. Od samego początku istnienia CoinEx w swoich usługach na pierwszym miejscu stawia potrzeby użytkowników. Firma powstała z myślą o kształtowaniu równego, bezpiecznego i opartego na wzajemnym szacunku środowiska kryptowalutowego, oferując łatwe w obsłudze produkty i usługi, aby znieść bariery wstępu do świata kryptowalut i otworzyć go dla użytkowników o różnym poziomie doświadczenia.

Źródło: CoinEx Global Limited

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.05.2024, 16:36
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ