Newsletter

Za najlepszą firmę kryptowalutową roku została uznana międzynarodowa firma z oddziałem w Poznaniu

13.02.2023, 15:33aktualizacja: 13.02.2023, 15:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SOFTSWISS (1)
SOFTSWISS (1)

Rok dopiero się zaczął, a w branży iGaming już odbyła się uroczystość wręczenia jednej z najbardziej prestiżowych profesjonalnych nagród - International Gaming Awards. W Londynie zebrali się przedstawiciele ponad trzydziestu wiodących światowych graczy na tym rynku, aby powalczyć o tytuł najlepszego według wersji jury. Jedną z głównych nagród, dla najlepszej firmy kryptowalutowej roku, przekazano w ręce przedstawicieli zespołu SOFTSWISS - międzynarodowej firmy produktowo-technologicznej z oddziałem w Poznaniu, która już głośno dała znać o sobie w Polsce i szybko stworzyła lokalne centrum programistyczne dla ponad 300 pracowników. Zgodnie z warunkami konkursu w tej kategorii mogła otrzymać nagrodę taka firma, która oferuje innowacyjne usługi i rozwiązania w branży iGaming z wykorzystaniem kryptowalut. A co najważniejsze - laureaci musieli udowodnić jury, że jakość ich produktu jest rzeczywiście wysoka i firma wyraźnie wyróżnia się na tle konkurentów.

SOFTSWISS jest jednym z wiodących światowych twórców oprogramowania. Pracownicy firmy tworzą na całym świecie innowacyjne produkty, a w tematyce kryptowalut są uważani za prawdziwych pionierów i nowatorów. To właśnie oni jako pierwsi na świecie stworzyli unikalne i bezpieczne rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online. W firmie podkreśla się, że zawsze jest dobrze być pierwszym na rynku, ale to nie wystarczy, aby zachować pozycję lidera na przestrzeni dekady. Ważne jest także, aby ciągle się doskonalić i wdrażać innowacje. I uhonorowanie zasług firmy taką prestiżową nagrodą jeszcze raz pokazało, że SOFTSWISS z każdym rokiem nabiera obrotów. I to dotyczy nie tylko rozszerzenia i otwierania nowych centrów programistycznych, ale także coraz większego poziomu profesjonalizmu jej pracowników.

To nie pierwsza nagroda na takim wysokim poziomie w kolekcji SOFTSWISS. Ubiegły rok dał firmie wiele nagród, zarówno w kategoriach ogólnych, jak i w personalnych. Ale najbardziej wyczekiwanym osiągnięciem stało się zwycięstwo w kategorii „Miejsce pracy roku” na prestiżowej gali SIGMA Europe 2022.

SOFTSWISS - międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Firma zatrudnia ponad 1400 pracowników. SOFTSWISS jako pierwsza na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

W 2022 roku SOFTSWISS otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” oraz nagrodę SIGMA CIS w kategorii „Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS zostali zwycięzcami w kategoriach „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” oraz „Pracownik roku”.

Źródło informacji: SOFTSWISS

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 13.02.2023, 15:33
Źródło informacji SOFTSWISS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ