Newsletter

Zaawansowane technologie to nowe standardy bezpieczeństwa. Pickup GWM zdobywa pięć gwiazdek w najnowszych, najbardziej rygorystycznych testach bezpieczeństwa A-NCAP

16.11.2021, 10:08aktualizacja: 16.11.2021, 10:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/GWM
Fot. PR Newswire/GWM

BAODING, Chiny i MELBOURNE, Australia, 16 listopada 2021 r. /PRNewswire/ -- 12 listopada w Melbourne niezależny australijski organ ds. bezpieczeństwa pojazdów, A-NCAP SAFETY, poinformował o przyznaniu 5 gwiazdek w klasyfikacji A-NCAP wszystkim pojazdom użytkowym GWM Ute wyposażonym w podwójną kabinę, produkowanym od 1 sierpnia 2021 r. Ute został oceniony według aktualnych i najbardziej rygorystycznych kryteriów testowych A-NCAP na lata 2020-2022, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa pasażerów i innych użytkowników dróg. Pickup GWM (znany również, jako POER, P-Series, Cannon Ute) zostaje trzecim pojazdem w swoim segmencie, który uzyskał 5 gwiazdek w najnowszych testach.

Pickup GWM uzyskał doskonałe wyniki w testach A-NCAP, zdobywając maksymalną liczbę punktów w testach uderzeń w bok pojazdu i tylną część pojazdu z boku (zarówno dla pasażerów dorosłych, jak i dzieci), pełną punktację w testach funkcjonalności aktywnego systemu wspomagania pasa ruchu, solidne wyniki w zakresie ochrony kierowcy w zderzeniach czołowych oraz wysoki poziom ochrony w zderzeniach tylnych zakończonych zgnieceniem i uderzeniem.

„Marka GWM udowodniła swoje oddanie i zaangażowanie w zapewnienie swoim klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa poprzez niezwłoczne wprowadzenie ulepszeń do swoich modeli pickupów, przez co jej konsumenci na świecie otrzymują jeszcze bezpieczniejszy pojazd” - powiedział jeden z rzeczników GWM.

„Australijski A-NCAP jest niezwykle dojrzałym systemem oceny prowadzonym przez jeden z najbardziej rygorystycznych organów certyfikacji bezpieczeństwa na świecie. W 2020 r. standard A-NCAP został zaktualizowany i poprawiony ponownie zaledwie po 2 latach dostosowany do standardów ENCAP i jest to najbardziej rygorystyczny standard w historii. Z zadowoleniem obserwujemy, że dzięki koncepcji >>inteligentnego bezpieczeństwa<<, pickup GWM osiągnął szczególnie zadowalające wyniki w zakresie testowania funkcji ADAS, takich jak SAS, AEB, LDW, LKA, które zostały dodane w całej gamie” – dodał Charles Zhao, dyrektor generalny GWM Australia.

Australia jako jeden z trzech głównych rynków pickupów na świecie jest kulturową mekką dla miłośników tego stylu życia. Czy to na rzadko zaludnionym australijskim pustkowiu, czy na ciągnącej się przez tysiące kilometrów Wielkiej Drodze Oceanicznej, miłośnicy off-roadu zawsze znajdą tu coś dla siebie. Uznanie australijskich konsumentów jest solidnym dowodem na jakość pickupów GWM.

Od momentu wprowadzenia na rynek zagraniczny pickup GWM zawsze stawiał bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, zwłaszcza jego wybitne osiągnięcia w dziedzinie inteligentnego bezpieczeństwa. Jest to dowodem niesłabnących wysiłków GWM w zakresie przyszłego kierunku rozwoju motoryzacji i zdecydowanego dążenia firmy do poprawy bezpieczeństwa. W przyszłości GWM Ute będzie liderem rozwoju pickupów na świecie, stanowiąc punkt odniesienia dla branży w zakresie innowacji technologicznych.

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1687871/GWM.jpg

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.11.2021, 10:08
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.