Newsletter

Zapraszamy na konferencję finałową konkursu "Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu"

10.12.2021, 10:45aktualizacja: 10.12.2021, 10:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP
Fot. PAP
Polska Agencja Prasowa zaprasza na konferencję podsumowującą konkurs „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”, realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Konferencja odbędzie się w poniedziałek 20 grudnia o godzinie 13.00. Tego dnia ogłosimy laureatów konkursu, na który nadesłano aż 189 zgłoszeń. Zwycięzcy to autorzy prac, w których najlepiej została zaprezentowana rola i zadania polskiego banku centralnego.

Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz dorośli pracujący z dziećmi i młodzieżą. Od uczniów otrzymaliśmy m.in. opowiadania, wiersze, prezentacje, plakaty, filmy, audycje, zdjęcia szkolnych wystaw, gry planszowe, opisy gier terenowych, a także aplikacje. Dorośli przesłali scenariusze lekcji i warsztatów oraz projekty autorskich pomocy dydaktycznych, takich jak interaktywne plakaty czy animowane prezentacje. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne – w sumie ponad 10 tys. zł.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału w konferencji poprzez formularz rejestracyjny: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_rGMgroEARYeSIWE9cKzluA 
Pytania można będzie zadawać tylko pisemnie, za pomocą funkcji Q&A.

UWAGA: Moderator wydarzenia – Centrum Prasowe PAP – prosi uczestników o możliwie jak najwcześniejszą rejestrację na wydarzenie. Do zarejestrowanych uczestników przesłane zostaną maile przypominające o konferencji 24 godziny, a następnie 1 godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Po rejestracji każdy uczestnik otrzyma zindywidualizowany link, poprzez który będzie możliwość dołączenia do wydarzenia. Uczestnicy będą mogli podłączać się do spotkania pół godziny przed jego rozpoczęciem.

Wydarzenie będzie transmitowane na naszej stronie: https://samorzad.pap.pl/ 

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.12.2021, 10:45
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ