Newsletter

Biznes i finanse

Zaproszenie na Międzynarodowe Cyfrowe Targi Chiny - Państwa Europy Środkowej i Wschodniej Expo 2021

14.10.2021, 07:35aktualizacja: 14.10.2021, 07:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PEKIN, 14 października 2021 r. /PRNewswire/ -- W celu rozszerzenia przyjaznej współpracy między przedsiębiorstwami z Chin i państw Europy Środkowej i Wschodniej, promowania współpracy handlowej i gospodarczej, CCPIT-Chiny, Chińska Rada Promocji Handlu Międzynarodowego i Chińska Izba Handlu Międzynarodowego (CCOIC) oraz spółka dostarczająca dane o współpracy ZhongZhan Information Cooperation Data Service Company organizują Międzynarodowe Cyfrowe Targi Chiny - państwa Europy Środkowej i Wschodniej Expo 2021, które odbędą się w dniach od 18 do 27 października 2021 r. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia.

1. Podstawowe informacje o targach

Nazwa targów: Międzynarodowe Cyfrowe Targi Chiny - Państwa Europy Środkowej i Wschodniej Expo 2021

Termin targów: 18-27 października 2021 r.

Miejsce: platforma CCPIT w chmurze (https://ceec.ccpit-expo.com)

Organizator: Chińska Rada Promocji Handlu Międzynarodowego

Gospodarz: Chińska Izba Handlu Międzynarodowego, spółka ZhongZhan Information Cooperation Data Service Company

Tematyka targów: produkty tekstylne i odzież/wyroby bawełniane z czołowych obszarów produkcji bawełny, przyrządy medyczne, sprzęt i materiały budowlane, wyroby podarunkowe, artykuły biurowe, artykuły gospodarstwa domowego, meble, elektronika użytkowa, itp.

Skala wydarzenia: przewiduje się udział ponad 1000 przedsiębiorstw z Chin.

Wydarzenia towarzyszące targom: w celu pogłębienia współpracy handlowej i rozszerzenia wymiany handlowej między Chinami oraz państwami z Europy Środkowej i Wschodniej, w ramach Międzynarodowych Cyfrowych Targów Chiny - Państwa Europy Środkowej i Wschodniej odbędzie się 6 „wydarzeń realizowanych w ramach Tygodnia Handlu” poświęconych doświadczeniom handlowym, różnicy czasu, specyfice kultury i branży, omówieniu branż wzajemnie korzystnych z handlowego punktu widzenia oraz stworzeniu platformy negocjacji handlowych online. Udział w targach mogą wziąć podmioty z Europy Środkowej i Wschodniej zajmujące się wszystkimi dziedzinami życia. Plan spotkań jest następujący:

Image
tabela

 

2. Sposób prowadzenia targów/udziału

Rejestracja umożliwiająca udział/odwiedzenie targów jest bezpłatna. Strona internetowa: https://ceec.ccpit-expo.com

Do udziału w targach organizatorzy zapraszają wystawców z Chin oraz podmioty z Europy Środkowej i Wschodniej.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1658022/IMAGE_1.jpg

Źródło: ZhongZhan Information Cooperation Data Service Company

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.10.2021, 07:35
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ