Newsletter

Zbliża się III Kongres ESG - Liderzy Zrównoważonego - Europa

04.10.2023, 13:38aktualizacja: 04.10.2023, 13:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
Już wkrótce ponad 3500 polskich firm będzie musiało raportować działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. My chcemy im udowodnić, że to wszystko się opłaca - mówił Damian Kuraś, dyrektor Instytutu ESG podczas spotkania zapowiadającego III Kongres ESG - Liderzy Zrównoważonego - Europa, który odbędzie się 31 stycznia 2024 roku. Szef instytutu podkreślał, że działania na rzecz zrównoważonego rozwoju przynoszą korzyść wszystkim: firmom, społeczeństwu i planecie. Podczas spotkania wręczone zostały po raz pierwszy nagrody KOD ESG.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 04.10.2023, 13:38
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ