Newsletter

Zbliżające się Międzynarodowe Cyfrowe Targi Expo Chiny – państwa Europy Środkowej i Wschodniej dowodem dążenia Chin do promowania handlu międzynarodowego

28.11.2022, 15:29aktualizacja: 28.11.2022, 15:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/CMEC International Exhibition Co., Ltd.
PR Newswire/CMEC International Exhibition Co., Ltd.

PEKIN, 28 listopada 2022 r. /PRNewswire/ -- W dniach od 28 listopada do 7 grudnia 2022 r. na platformie online Fast Expo (https://ceec.fastexpo.cn) odbędą się Międzynarodowe Cyfrowe Targi Expo Chiny - państwa Europy Środkowej i Wschodniej. Gospodarzem targów jest Chińska Rada ds. Promocji Handlu Międzynarodowego (ang. China Council for the Promotion of International Trade, CCPIT), a ich współorganizatorami Chińska Izba Handlu Międzynarodowego, Ośrodek Informacji CCPIT oraz spółka CMEC International Exhibition Co., Ltd. Celem Cyfrowych Targów Expo jest powiązanie 800 chińskich wystawców z 8000 tysiącami potencjalnych nabywców z 20 państw Europy Środkowej i Wschodniej oraz regionu rosyjskojęzycznego. Dzięki temu wydarzeniu, chińskie przedsiębiorstwa państwowe, mikroprzedsiębiorstwa oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, producenci i spółki handlowe będą mogły poszerzyć swoje horyzonty biznesowe dla potrzeb promowania handlu międzynarodowego, zwłaszcza wymiany handlowej z państwami Europy Środkowej i Wschodniej. Ponadto targi to kompleksowe rozwiązanie ułatwiające chińskim dostawcom kwalifikowanym oraz potencjalnym nabywcom zagranicznym znalezienie za pośrednictwem platformy idealnego partnera. Do najważniejszych reprezentowanych na targach sektorów przemysłu należy sektor sprzętu mechanicznego, części samochodowych, oprzyrządowania oraz wyrobów mechanicznych i elektrycznych, materiałów budowlanych, żywności, opieki zdrowotnej i tekstyliów.

Chiny oraz państwa Europy Środkowej i Wschodniej mogą się poszczycić długoletnią tradycją przyjaźni i współpracy. Państwa Europy Środkowej i Wschodniej przechodzą restrukturyzację gospodarczą i modernizację infrastruktury, w związku z czym generują wysoki popyt na chińskie produkty, zwłaszcza maszyny, części samochodowe, oprzyrządowanie, produkty elektromechaniczne oraz wyroby oferowane przez inne branże o silnym potencjale współpracy. Aby zaspokoić popyt handlowy nabywców z Europy Środkowej i Wschodniej oraz rozszerzyć współpracę handlową między Chinami i państwami Europy Środkowej i Wschodniej, tegoroczne targi będą doskonałą okazją do wymiany między stronami odpowiedzialnymi za popyt i podaż. Wszystkie zgłoszenia liczących się podmiotów i przedsiębiorstw dotyczące woli wzięcia aktywnego udziału w targach są mile widziane, ponieważ przyczynią się one do dalszego wzmocnienia wymiany gospodarczej i handlowej między Chinami oraz państwami Europy Środkowej i Wschodniej, a także pogłębienia wzajemnie korzystnej współpracy z chińskimi przedsiębiorstwami.

Harmonogram 6 równoczesnych transmisji „na żywo”:

Branża – Data - Godzina (czasu pekińskiego)

Sprzęt mechaniczny - 28 listopada 2022 r. - 15:00-17:00

Części samochodowe - 29 listopada 2022 r. - 15:00-17:00

Oprzyrządowanie oraz wyroby mechaniczne i elektryczne - 30 listopada 2022 r. - 15:00-17:00

Materiały budowlane - 1 grudnia 2022 r. - 15:00-17:00

Żywność - 2 grudnia 2022 r. - 15:00-17:00

Opieka zdrowotna - 5 grudnia 2022 r. - 15:00-17:00

Udział w Targach Cyfrowych dla przedsiębiorstw jest bezpłatny.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1955510/image_986804_38395112.jpg

Źródło: CMEC International Exhibition Co., Ltd.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.11.2022, 15:29
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.