Newsletter

Biznes i finanse

ZENVIA Inc. wraz z Twilio Inc ogłasza finalizację jednoczesnej emisji prywatnej papierów wartościowych

02.08.2021, 08:35aktualizacja: 02.08.2021, 08:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SĂO PAULO, 30 lipca 2021 r. /PRNewswire/ -- ZENVIA Inc. („ZENVIA”) (NASDAQ: ZENV), ogłosiła wczoraj finalizację ogłoszonej wcześniej jednoczesnej emisji prywatnej papierów wartościowych obejmującej 3 846 153 akcji zwykłych klasy A na rzecz Twilio Inc. w ramach transakcji prywatnej („Jednoczesna emisja prywatna”) po cenie ofertowej 13,00 USD za akcję zwykłą klasy A.

W ramach jednoczesnej emisji prywatnej ZENVIA uzyskała wpływy brutto w wysokości 50000000 USD, a wraz z pierwszą ofertą publiczną („IPO”) ZENVIA opiewającą na 11538462 akcji zwykłych klasy A po 13,00 USD za akcję zwykłą klasy A, która została sfinalizowana 26 lipca 2021 r., ZENVIA zyskała łącznie około 200000000 USD brutto.

Zgodnie z obowiązującym oświadczeniem rejestracyjnym ZENVIA na formularzu F-1 złożonym w Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd część wpływów netto z IPO i jednoczesnej emisji prywatnej zostanie przeznaczona na zapłatę ceny płatnej w formie pieniężnej za nabycie One To One Engine Desenvolvimento e Licenciamento de Sistemas de Informática S.A. - Direct One, a wszelkie pozostałe wpływy zostaną wykorzystane na ogólne cele związane z działalnością, takie jak inwestycje w rozwój oprogramowania, produktów lub technologii, inwestycje w międzynarodowy rozwój działalności i finansowanie innych korzystnych fuzji, przejęć lub inwestycji w działalność uzupełniającą oraz utrzymanie płynności.

ZENVIA

Celem Zenvii jest umożliwienie przedsiębiorstwom tworzenia unikalnych doświadczeń w zakresie komunikacji z klientami za pośrednictwem kompleksowej, ujednoliconej platformy. Zenvia umożliwia firmom przekształcenie istniejącej komunikacji z klientem z nieskalowalnych, fizycznych i bezosobowych interakcji w wysoce skalowalne, cyfrowe i niezwykle kontekstowe doświadczenia na wszystkich etapach obsługi klienta. Ujednolicona i kompleksowa platforma komunikacji CX Zenvii stanowi połączenie (i) rozwiązań SaaS ukierunkowanych na kampanie, zespoły sprzedaży, obsługę i zaangażowanie klienta, (ii) narzędzi, takich jak interfejsy programowania aplikacji (API), chatboty, podgląd pojedynczego klienta, kreator podróży, kompozytor dokumentów i ich uwierzytelnianie oraz (iii) kanałów, takich jak SMS, Voice, WhatsApp, Instagram i Webchat. Wszechstronna platforma firmy pomaga klientom w wielu różnorodnych zastosowaniach, między innymi w kampaniach marketingowych, pozyskiwaniu klientów, przyjmowaniu klientów, ostrzeżeniach, obsłudze klienta, kontroli nadużyć, sprzedaży krzyżowej i utrzymaniu klientów. Na dzień 31 marca 2021 r. Zenvia obsługiwała ponad 10100 aktywnych klientów w Ameryce Łacińskiej.

Źródło: Zenvia Mobile Serviços Digitais

KONTAKT:

ZENVIA Inc.

Dział relacji z inwestorami

ir@zenvia.com

Avenida Paulista, 2300, Suites 182 and 184

São Paulo, SP, Brazylia

Kod poczt. 01310-300

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.08.2021, 08:35
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ