Newsletter

Biznes i finanse

Zespół Black Eyed Peas zachęca fanów do wzięcia udziału w zorganizowanej przez Zynga świątecznej kampanii społecznej #PlayApartTogether

28.12.2020, 12:41aktualizacja: 28.12.2020, 12:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Zynga
Business Wire/Zynga
Pierwszy zespół będący laureatem platynowej płyty szerzy przesłanie wdzięczności i popularyzuje dystansowanie społeczne na rzecz zagwarantowania bezpieczeństwa podczas świąt w ramach trwającej kampanii branży gamingowej.

--(BUSINESS WIRE)-- Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA):

Ta notatka prasowa zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja notatki prasowej dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20201224005018/en/

KTO:

Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), ogólnoświatowy lider w branży rozrywki nawiązał współpracę ze światowej sławy zespołem Black Eyed Peas, aby szerzyć w okresie świątecznym przesłanie radości, otuchy i nadziei.

CO:

W ramach trwającej, nagrodzonej inicjatywy branży gamingowej o nazwie #PlayApartTogether, zespół Black Eyed Peas nagrał przesłanie otuchy i nadziei na zdrowy, bezpieczny okres świąteczny. Członek-założyciel uhonorowanego nagrodą Grammy zespołu Taboo stworzył spersonalizowane materiały wideo, które będą dystrybuowane za pośrednictwem skupiającej ponad 80 firm gamingowych z całego świata sieci #PlayApartTogether, niosąc na ten bezprecedensowy okres świąteczny przesłanie pocieszenia, serdeczności oraz klimat charakterystyczny dla twórczości Black Eyed Peas.

CYTAT:

„#PlayApartTogether zainicjowano jako działanie na rzecz włączenia społeczności gamingowej w walkę z rozprzestrzenianiem się COVID-19 i dbania o siebie wzajemnie”, powiedział Bernard Kim, prezes Działu Wydawniczego Zynga. „Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że taki zespół jak Black Eyed Peas, który wniósł nieoceniony wkład w rozwój kultury i muzyki, zgodził się na poparcie naszej inicjatywie słowami wsparcia i inspiracji, dzięki którym w nowy rok wejdziemy na wysokim >>C<<. Bądźcie silni, dbajcie o swoje bezpieczeństwo i nie traćcie ducha, pamiętajcie też, że ta walka dotyczy nas wszystkich”.

TŁO:

#PlayApartTogether to inicjatywa ogólnoświatowej branży gamingowej popularyzująca dystansowanie społeczne i inne, skutecznie środki zapobiegawcze wykorzystywane w walce z COVID-19, adresowana do społeczności graczy z całego świata. Inicjatywa #PlayApartTogether, zapoczątkowana przez Zynga i upowszechniania przez ponad 60 spółek uczestniczących, polega na przekazywaniu graczom z całego świata aktualności, zaoferowaniu im rozrywki i łączeniu ich z zachowaniem dystansu społecznego.

ZASOBY DODATKOWE:

Dodatkowe zasoby wizualne dostępne są pod adresem: http://bit.ly/PATHoliday

O Zynga

Zynga jest ogólnoświatowym liderem w branży interaktywnej rozrywki, którego misją jest łączenie obywateli różnych części świata przez platformy gamingowe. Do chwili obecnej z gier objętych franczyzą spółki Zynga, wśród których znajdują się takie tytuły, jak CSR RacingTM, Empires & PuzzlesTM, Merge Dragons!TM, Merge Magic!TM, Toon BlastTM, Toy BlastTM, Words With FriendsTM i Zynga PokerTM zagrało ponad miliard graczy. Gry Zynga są dostępne na platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych w ponad 150 krajach. Siedziba spółki założonej w roku 2007 mieści się w San Francisco, a jej oddziały znajdują się w innych lokacjach na terytorium USA, w Kanadzie, Zjednoczonym Królestwie, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.zynga.com lub na profilu spółki Zynga na Twitterze, Instagramie, Facebooku lub na blogu Zynga blog.

Nota

Niniejsza notatka prasowa zawiera deklaracje odnoszące się, między innymi, do udziału zespołu Black Eyed Peas w inicjatywie #PlayApartTogether. Deklaracje te niejednokrotnie zawierają takie wyrażenia, jak „prognoza”, „przewidywane”, „planowane”, „zamierza”, „będzie”, „przewiduje się”, „uważa, że”, „cel”, „oczekuje”, a także wyrażenia w czasie przyszłym. Osiągnięcie celów lub odniesienie sukcesu w sprawach objętych deklaracjami obarczone jest istotnym ryzykiem, niepewnością i podlega hipotetycznym założeniom. Deklaracji tych, opartych na informacjach dostępnych nam z datą publikacji niniejszej notatki prasowej, nie należy uznawać za odpowiadające stanowi faktycznemu. Nie jesteśmy zobowiązani do ich uaktualniania. Więcej informacji na temat ryzyka, niepewności i założeń zawarto lub zostanie zawartych w dostępnych nam dokumentach publikowanych przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych („SEC”), których odpisy można uzyskać na stronie poświęconej relacjom inwestorskim, znajdującej się pod adresem http://investor.zynga.com lub na stronie internetowej SEC www.sec.gov.

Wersja źródłowa notatki dostępna jest na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201224005018/en/

Źródło: Zynga

KONTAKT:

KONTAKT DLA MEDIÓW ZE SPÓŁKĄ ZYNGA:

Dana Whitney

e-mail: dwhitney@zynga.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.12.2020, 12:41
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ