Newsletter

Biznes i finanse

Zlecone: APCOA wprowadza największą na świecie platformę rezerwacji miejsc parkingowych

16.02.2011, 11:00aktualizacja: 16.02.2011, 11:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Firma APCOA podpisała pięcioletnią umowę na świadczenie usług na rzecz lotniska London Gatwick w zakresie w pełni zarządzanego systemu rezerwacji, zarządzania zyskiem i usług obsługi klienta call centre. Gatwick jest największym lotniskiem, w którym zastosowanie znajdzie system rezerwacji miejsc parkingowych.

Nowy system rezerwacji, dostępny na stronie http://www.gatwickairport.com/parking, to proces obejmujący pięć łatwych kroków. Strona internetowa pozwala klientom na wybór i zarezerwowanie miejsca parkingowego w ciągu nie więcej niż dwóch minut. Wspiera również klientów, których potrzeby zmieniają się, pozwalając im na dokonywanie zmian i anulowanie rezerwacji z 24-godzinnym wyprzedzeniem. System jest w pełni zintegrowany z istniejącym wyposażeniem parkingu również obsługiwanym przez APCOA, umożliwiając klientom, którzy dokonali wcześniejszej rezerwacji bezproblemowy wjazd i wyjazd z parkingu.

System jest również w stanie generować dodatkowe i nowe dochody dzięki metodzie sprzedaży innych produktów typu "cross-selling". Chris Pullen, dyrektor zarządzający APCOA UK, powiedział: "Rozwiązanie firmy APCOA umożliwia dowolnemu lotnisku na całym świecie na rezerwację miejsc parkingowych i powiązanych ofert handlowych w opłacalny oraz korzystny sposób".

Uwagi dla redaktorów

APCOA to najdłużej działający na rynku europejskim usługodawca kompleksowych usług parkingowych. Inne lotniska będące klientami firmy w Zjednoczonym Królestwie to: BAA (Heathrow i Aberdeen), Gatwick, Luton oraz Exeter. Grupa APCOA zarządza parkingami należącymi do 30 lotnisk w całej Europie. W Polsce Grupa APCOA jest reprezentowana przez APCOA Parking Polska Sp. z o.o. i prowadzi kilkadziesiat projektów parkingowych w ró˝nych cz´Eciach kraju.

KONTAKT:

APCOA Parking Holdings GmbH

Tilman Kube

komunikacja korporacyjna

Flughafenstr. 34

D-70624 Stuttgart-Airport

tel. +49 711 947910

http://www.apcoa.eu

Źródło informacji: APA-OTS

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.02.2011, 11:00
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ