Newsletter

Biznes i finanse

Zlecone: CADopia ogłasza premierę oprogramowania CADopia 11 kompatybilnego z formatem AutoCAD DWG i obsługą wielu języków

23.03.2011, 17:26aktualizacja: 23.03.2011, 17:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN DIEGO - (BUSINESS WIRE) - Firma CADopia Inc., wiodący producent i dystrybutor oprogramowania CAD, ogłosiła dziś, że do sklepów trafił właśnie pakiet CADopia 11 z obsługą wielu języków. Użytkownicy mogą zamawiać program (który można pobrać lub otrzymać drogą pocztową) na stronie sklepu internetowego CADopii oraz u innych autoryzowanych dystrybutorów.

CADopia 11, której docelową grupą użytkowników są inżynierowie, architekci i inni specjaliści z dziedziny CAD, dostępna jest w dwóch wersjach - standardowej i profesjonalnej. Klienci z sektora przedsiębiorstw mogą skorzystać z sieciowej licencji ruchomej lub licencji na serwer terminalowy.

Bezpłatna wersja testowa programu CADopia 11 jest dostępna do pobrania ze strony http://www.cadopia.com. Obecni użytkownicy CADopii i podobnych programów mogą w konkurencyjnej cenie dokonać aktualizacji do najnowszej wersji pisząc na adres sales@cadopia.com. Akredytowane instytucje edukacyjne mogą natomiast zakupić w pełni funkcjonalną wersję edukacyjną z prawem do dużej zniżki.

CADopia 11 z obsługą 12 niżej wymienionych języków, dostępna jest w globalnej sieci dystrybutorów i partnerów oprogramowania, jak również w firmowym sklepie internetowym CADopia znajdującym się pod adresem http://www.cadopia.com.

Obsługiwane języki:

- chiński

- czeski

- angielski

- francuski

- niemiecki

- włoski

- japoński

- koreański

- polski

- portugalski

- rosyjski

- hiszpański

"CADopia 11 wykonuje czynności takie jak otwieranie i zapisywanie plików średnio 3-5 razy szybciej, niż inne tego typu pakiety CAD. Oferuje zarówno kompatybilność przemysłową, jak i najwyższą wydajność oraz posiada strukturę zapewniającą niezakłócony przebieg pracy" - mówi Chris Simms, główny inżynier ds. produkcji w Sea Fox Boats (http://www.seafoxboats.com), firmie z czołówki producentów łodzi, mającej siedzibę w Południowej Karolinie (USA). Opierając się na technologii Graebert, CADopia 11 zawiera również innowacyjne i wydajne funkcje, takie jak nagrywanie notatek głosowych (VoiceNotes) do tworzonych plików, modelowanie 3D, itp.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach CADopii 11, proszę wejść na stronę: http://www.cadopia.com/products/cadopia/cadopia.asp.

CADopia i logo CADopia to znaki towarowe firmy CADopia Inc. Wszystkie pozostałe znaki towarowe, nazwy handlowe lub nazwy firm, o których tu mowa, wykorzystano wyłącznie w celach identyfikacyjnych i należą one do swoich właścicieli.

Informacje o oprogramowaniu i firmie CADopia

CADopia (http://www.cadopia.com) kreuje branżowe standardy w zakresie niedrogiego i wydajnego rozwiązania CAD. Posiadając bazę użytkowników w ponad 80 krajach na całym świecie, CADopia jest jednym z najpopularniejszych producentów profesjonalnego oprogramowania CAD. Firma, którą założono w 1999 r., mieści się w San Diego i ma status prywatnej spółki prawa kalifornijskiego. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej CADopii pod adresem http://www.cadopia.com.

KONTAKT:

CADopia Inc.

Lauren Thomson

tel. 858-546-4711

e-mail: lauren@prstrategicreach.com

lub

e-mail: press@cadopia.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.03.2011, 17:26
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ