Newsletter

Zlecone: Debata "Etyka w biznesie - czy to się opłaca?"

15.11.2010, 11:00aktualizacja: 15.11.2010, 11:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Zapraszamy na debatę merytoryczną poświęconą problemowi etyki w biznesie, 16 listopada 2010 r., o godz. 11.00, w Hotelu Sheraton (sala London) w Warszawie.

Od czasu kryzysu gospodarczego problem etyki w biznesie stał się jedną z najważniejszych kwestii, z jakimi musi zmierzyć się globalna społeczność biznesowa. Nadal jednak wiele firm nie jest świadoma, że etyka stanowi klucz do zrównoważonego biznesu, decydującego o sukcesie bądź porażce danej organizacji. Czy istnieje ścisły związek pomiędzy dobrymi wynikami ekonomicznymi, a etyką? Czym właściwie jest etyka w biznesie i jak funkcjonuje w warunkach polskich?

Na te i inne pytania dotyczące sposobu kształtowania etycznego wizerunku przedsiębiorstw i uwzględniania kwestii etycznych w długofalowej strategii organizacji będą odpowiadali eksperci zaproszeni na debatę merytoryczną pt. "Etyka w biznesie - czy to się opłaca", organizowaną przez Chartered Institute of Management Accountants.

W debacie wezmą udział: Ray Perry, Dyrektor Zarządzający ds. Rozwoju i Marki CIMA, Tanya Barman - Menedżer ds. Etyki, CIMA, Irena Pichola - Lider Zespołu ds. Zrównoważonego Rozwoju i Odpowiedzialnego Biznesu, PricewaterhouseCoopers Polska, Katarzyna Tyczkowska-Kochańska - Menedżer Relacji i Etyki Biznesu/Business Integrity Manager GlaxoSmithKline oraz Maurice Delbar - Prezes Zarządu Start People, Agencji Pracy i Doradztwa Personalnego. W trakcie debaty zostaną zaprezentowane wnioski z najnowszego raportu CIMA pt. "Incorporating ethics into strategy - developing sustainable business models" (Włączanie etyki w strategię rozwoju firmy - opracowywanie zrównoważonych modeli biznesowych).

Pliki graficzne dotyczące tej informacji prasowej znajdują się na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem http://siz.pap.pl.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej informacji udziela:

Natalia Lewandowska

Vision Group

tel. +48 22 642 77 74

tel. kom. +48 604 131 100

e-mail: n.lewandowska@visiongroup.pl

Źródło informacji: Vision Group

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.11.2010, 11:00
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.