Newsletter

Biznes i finanse

Zlecone: Diamenty Forbesa 2011 dla HEUTHES

08.12.2010, 10:00aktualizacja: 08.12.2010, 10:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HEUTHES uzyskał 67 pozycję na Mazowszu i 552 pozycję w kraju w prestiżowym Rankingu Diamenty Forbesa 2011 organizowanym przez miesięcznik "Forbes". Jest to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoja wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności.

Ranking opracowuje Dun&Bradstreet na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku.

Do rankingu zakwalifikowano firmy, które w terminie złożyły do KRS-u swoje sprawozdania finansowe za ostatni rok badania. Do wyceny Diamentów Forbesa 2011 wykorzystane zostały dane z lat 2007-2009 uwzględniające m.in.:

- poziom sprzedaży,

- zysk netto,

- wartość majątku trwałego,

- zapasy,

- należności,

- nakłady na inwestycje.

Wyróżnione firmy zebrane są na trzech listach Diamentów, w zależności od wielkości obrotów:

- Duże firmy, które w 2010, ostatnim roku badania, osiągnęły przychody ze sprzedaży przekraczające 250 mln PLN.

- Średnie firmy z przychodami pomiędzy 50 a 250 mln PLN.

- Małe firmy, które osiągnęły przychody ze sprzedaży pomiędzy 5 a 50 mln PLN.

Pełna lista firm nagrodzonych tytułem Diamenty Forbesa zostanie opublikowana 27 stycznia 2011 r. w specjalnym dodatku do miesięcznika Forbes.

Źródło informacji: HEUTHES Sp. z o.o.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.12.2010, 10:00
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ