Newsletter

Zlecone: Dresser informuje o przedłużeniu umowy na dostawy strategiczne zawartej z głównym klientem działającym w branży inżynierii, budownictwa i zarządzania projektami

07.01.2011, 11:03aktualizacja: 07.01.2011, 11:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Umowa obejmuje nadciśnieniowe zawory bezpieczeństwa Dresser Consolidated oraz zawory regulacyjne Dresser Masoneilan

HOUSTON - (BUSINESS WIRE) - Firma Dresser poinformowała dziś o przedłużeniu umowy na dostawy strategiczne, w ramach której pełni ona funkcję globalnego dostawcy na rzecz głównego klienta działającego w branży inżynierii, budownictwa, konserwacji i zarządzania projektami (EPC). Umowa obejmuje kompleksową dostawę produktów oraz zaworów firm Dresser Consolidated oraz Dresser Masoneilan do wykorzystania w ramach projektów użytkowników końcowych.

"W ciągu ostatniego roku firmy Dresser Consolidated oraz Dresser Masoneilan współpracowały z naszym klientem w celu opracowania rozwiązań wysokiej jakości dopasowanych do potrzeb klientów - powiedział Jim Gray, wiceprezes działu sprzedaży w obu Amerykach Dresser Inc. - Przedłużenie tej umowy zapewnia, że użytkownicy końcowi Dresser Consolidated oraz Dresser Masoneilan nadal będą mogli korzystać z wysoce wydajnych produktów oraz integracji procesów zachodzących w ramach naszego łańcucha dostaw, usług świadczonych po sprzedaży oraz połączonej specjalistycznej wiedzy, jaką wnosimy w celu realizacji projektów i opracowania nowych produktów."

Inżynierowie Dresser Consolidated oraz Dresser Masoneilan będą ściśle współpracować ze swoimi partnerami w celu skonstruowania regulacyjnych zaworów przepływowych i ciśnieniowych, jak również rozwiązań w zakresie nadciśnieniowych zaworów bezpieczeństwa do wykorzystania w ramach wielu zastosowań w branży naftowej, gazowej, energetycznej, chemicznej, petrochemicznej, w dziedzinie nauk przyrodniczych, gospodarki wodnej i w innych branżach przetwórczych. Dresser Consolidated oraz Dresser Masoneilan oferują pełny wybór zaworów bezpieczeństwa, nadciśnieniowych zaworów bezpieczeństwa, impulsowych zaworów bezpieczeństwa, regulacyjnych zaworów do wykorzystania w normalnych i utrudnionych warunkach, oscylatorów zaworów regulacyjnych, regulatorów ciśnienia oraz urządzeń do pracy w terenie.

Dzięki tej współpracy, klienci będą nadal mieć dostęp do posprzedażowych usług wsparcia technicznego świadczonych w ramach sieci Dresser Consolidated Green Tag Center(R) (GTC) oraz przez placówki Dresser Masoneilan MARC(R) (Autoryzowane Centrum Napraw Masoneilan) oraz Dresser Direct. Sieć GTC obejmuje 75 placówek na całym świecie, zapewniających klientom całodobowy dostęp do wiedzy, zasobów oraz usług, których potrzebują. Centra MARC oraz Dresser Direct oferują pełną gamę usług i narzędzi zapewniających maksymalną wydajność zaworów.

Informacje o Dresser Consolidated(R)

Dresser Consolidated, z siedzibą w Houston, Teksas, od ponad 100 lat jest międzynarodowym liderem w zakresie nadciśnieniowych zaworów bezpieczeństwa i związanych z nimi rozwiązań. Jako jednostka biznesowa Dresser Inc. oddział dysponuje zaufaną wiedzą wykorzystywaną w celu zapewnienia pewnych przepływowych systemów bezpieczeństwa wykorzystywanych w ramach kluczowych projektów na całym świecie. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.dresserconsolidated.com.

Informacje o Dresser Masoneilan(R)

Dresser Masoneilan, z siedzibą w Houston, Teksas, od ponad 100 lat jest wiodącym partnerem globalnym w zakresie zaworów regulacyjnych i związanych z nimi rozwiązań. Jako marka Dresser Inc., Dresser Masoneilan dostarcza dostosowane do potrzeb klientów produkty, usługi i rozwiązania diagnostyczne do zastosowania w dziedzinie ropy, gazu, przetwarzania i wytwarzania energii. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.dressermasoneilan.com.

Informacje o Dresser Inc.

Dresser, Inc. to globalny lider dostarczający produkty infrastrukturalne, zaawansowane pod względem inżynierii dla światowego przemysłu energetycznego. Wiodące marki znajdujące się w portfolio Dresser to m.in. systemy sprzedaży detalicznej paliwa Dresser Wayne(R), silniki napędzane gazem ziemnym Waukesha(R), zawory regulacyjne Masoneilan(R), zawory nadciśnieniowe Consolidated(R) oraz gazomierze obrotowe i sprężarki ROOTS(R). Zakłady produkcyjne i punkty obsługi klienta firmy są rozmieszczone strategicznie na całym świecie, a punkty sprzedaży znajdują się w ponad 150 krajach. Więcej informacji: http://www.dresser.com.

Dresser Consolidated(R) oraz Dresser Masoneilan(R) to zastrzeżone znaki towarowe Dresser Inc.

KONTAKT:

Dresser Inc.

Piotr Pojedynek

kierownik ds. globalnej komunikacji marketingowej

tel. +1-281-671-1640

e-mail: Piotr.pojedynek@dresser.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.01.2011, 11:03
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii