Newsletter

Zlecone: Ellman International wprowadza na rynek nową generację technologii redukcji zmarszczek, Pelleve(TM)

24.03.2011, 12:38aktualizacja: 24.03.2011, 12:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Nowe uchwyty aktywne GlideSafe poprawiają doświadczenia pacjentów

OCEANSIDE, Nowy Jork, 24 marca 2011 r. /PRNewswire/ - Ellman International, Inc., producent technologii redukcji zmarszczek Pelleve(TM), rewolucyjnego systemu napinania skóry stosowanego do nieablacyjnego odmładzania skóry, wprowadził w tym tygodniu nową rodzinę uchwytów aktywnych GlideSafe(TM) na rynek europejski. Najnowsza innowacja umożliwia precyzyjny, ciągły oraz kontrolowany przepływ niepulsującej energii, dzięki czemu pacjenci mogą skorzystać z bardziej komfortowego doświadczenia Pelleve, a klinicyści otrzymują jeszcze więcej możliwości. Dostępny jedynie u dermatologów, chirurgów plastycznych, w centrach medycznych spa oraz w klinikach kosmetycznych, system redukcji zmarszczek Pelleve jest sprawdzonym, skutecznym i bezpiecznym oraz praktycznie bezbolesnym zabiegiem kosmetycznym, który wygładza zmarszczki na twarzy dzięki zaawansowanej technologii fal radiowych.

Uchwyty aktywne GlideSafe mają wbudowany innowacyjny czujnik, który wyłącza przepływ energii, kiedy urządzenie traci kontakt ze skórą. Dzięki temu zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjentów. Dodatkowo każdy z uchwytów aktywnych zapewnia łącznie trzy godziny zabiegów (aktywacji), lekarze mają więc możliwość dostosowania zabiegu do potrzeb każdego z pacjentów, dzięki wykorzystaniu uchwytów aktywnych o różnej wielkości do różnych obszarów skóry na twarzy. Ta innowacyjna cecha pozwala na wykonanie zabiegów u wielu pacjentów oraz zastosowanie wielu procedur przy wykorzystaniu tego samego zasilanego uchwytu aktywnego.

"Prawdziwą zaletą systemu redukcji zmarszczek Pelleve jest to, że oferuje on użytkownikowi wszechstronną procedurę napinania skóry, która wykonywana jest bez przerw i nie powoduje uczucia dyskomfortu - powiedziała dr Rita Rakus, wybitny lekarz kosmetolog z Londynu. - Napinanie skóry odbywa się pod jej powierzchnią, więc po zabiegu pacjenci mogą od razu powrócić do swych codziennych zajęć. Efekty są najbardziej imponujące, jeśli chodzi o widoczność zmarszczek, w miejscach gdzie skóra jest cienka, na przykład okolicach oczu. Dzięki uchwytom aktywnym GlideSafe oraz większemu, 20-milimetrowemu obszarowi działania, zabieg jest mniej czasochłonny, bezpieczniejszy i wygodniejszy dla pacjentów. Mniejsza końcówka o wielkości 7,5mm jest idealna do zabiegów w delikatnych okolicach wokół oczu."

"Dzięki GlideSafe, Pelleve staje się liderem na rynku, dając lekarzom maksymalną kontrolę oraz dostarczanie energii z większą uniwersalnością niż inne technologie działające w oparciu o energię - mówi Kirsten Doerfert, starszy wiceprezes ds. globalnego marketingu w Ellman International - firmy, która opracowała system redukcji zmarszczek Pelleve. - Dzięki GlideSafe, Pelleve stał się jeszcze skuteczniejszą bronią w walce ze zmarszczkami. Pacjenci pytają o Pelleve, a lekarze z przyjemnością go używają".

Przed pojawieniem się Pelleve, odzyskanie młodego wyglądu często wiązało się z bolesnymi, zbędnymi i inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi oraz długim czasem rekonwalescencji. Zasilane przez zaawansowaną technologię fal radiowych uchwyty aktywne Pelleve GlideSafe stopniowo przenoszą ciepło do głębokich warstw skóry, co pomaga w tworzeniu nowego kolagenu, czyli włókien odpowiedzialnych za elastyczność i wygląd skóry. Zabieg z użyciem Pelleve można przeprowadzić w klinice w czasie krótszym niż godzina, a efekty są widoczne od razu. Pelleve oferuje różnego rodzaju doświadczenia, dzięki którym można uzyskać wyniki zadowalające pacjentów.

http://www.pelleve.com/physicians/pr_video.php.

Dla osób, które rozważają poddanie się zabiegowi kosmetycznemu, Pelleve ma tę zaletę w porównaniu z innymi systemami napinania skóry, że jest praktycznie bezbolesny. I rzeczywiście - pacjenci, którzy używali Pelleve mówią, że działa on jak ciepły masaż twarzy.

Aby dowiedzieć się więcej o Pelleve lub znaleźć lekarza, który jest wyszkolony w stosowaniu systemu wygładzania zmarszczek Pelleve, prosimy odwiedzić stronę http://www.pelleve.com

Znajdź Pelleve na: http://Facebook.com/pelleve, http://twitter.com/officialpelleve, http://twitter.com/pelleveskin

(c) 2011 Ellman International, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Źródło: Ellman International, Inc.

KONTAKT:

Kirsten Doerfert

starszy wiceprezes ds. globalnego marketingu

Ellman International

e-mail: kdoerfert@ellman.com

tel. 1-800-835-5355

http://www.ellman.com

-

Melissa Kelz

e-mail: melissakelz@kelzpr.com

lub

Patty Mathews

e-mail: PattyMathews@kelzpr.com

Kelz PR

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.03.2011, 12:38
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.