Newsletter

Zlecone: J.P. Morgan przedstawia przeznaczoną do iPada aplikację do wyszukiwania informacji (iPad Research App)

15.11.2010, 13:32aktualizacja: 15.11.2010, 13:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Aplikacja oferuje niespotykaną łatwość personalizacji i dostępu do informacji w trybie on- i offline.

NOWY JORK - (BUSINESS WIRE) - Firma J.P. Morgan przedstawiła dziś nową aplikację przeznaczoną na iPada, która umożliwi klientom natychmiastowy dostęp do obsypanego nagrodami systemu wyszukiwania Banku Inwestycyjnego za pośrednictwem iPada. Aplikacja ta umożliwia dostęp do sporządzonych przez ponad 1 000 analityków raportów i analiz, dotyczących wskaźników ekonomicznych, rynków, spółek i kategorii aktywów z całego świata. W przeciwieństwie do innych tego typu aplikacji, ta oferuje użytkownikom możliwość zapoznania się z treścią w trybie offline, jak również przesyła bezzwłoczne powiadomienia w momencie, gdy zasubskrybowane wcześniej materiały są już dostępne.

"Ta innowacyjna aplikacja przenosi naszą globalną markę na nową, ekscytującą platformę. - powiedział Nick O'Donohoe, dyrektor generalny ds. wyszukiwania informacji w firmie J.P. Morgan. - W tym szybko zmieniającym się środowisku naszą misją jest zapewnienie klientom dostępu do pomysłów i informacji - nawet, jeśli są w podróży."

Aplikacja J.P. Morgan do wyszukiwania informacji jako jedyna oferuje:

- dopasowany do użytkownika widok przeszukiwania we wszystkich kategoriach aktywów,

- dostęp offline do wszystkich wcześniej przeczytanych materiałów,

- bezzwłoczne powiadomienia o nowych materiałach, które mogą zainteresować użytkownika,

- możliwość odczytania materiałów w wybranych edytorach dokumentów oraz wysłania ich e-mailem bezpośrednio z poziomu aplikacji,

- funkcję aktówki, umożliwiającą trwałe zapisanie informacji w trybie offline.

"Zakres treści i funkcjonalność oferowane przez tę aplikację są niezrównane w skali rynkowej. - powiedział Peter Cherasia, prezes ds. strategii rynkowych w J.P. Morgan, którego zespół technologiczny przygotował aplikację. - Będziemy dalej wykorzystywać nowoczesną technologię, pomagając naszym klientom w uzyskaniu bieżącego dostępu do potrzebnych im zasobów, tak, aby mogli łatwo poruszać się po rozbudowanych rynkach i opracowywać skuteczne strategie handlowe."

Subskrybenci usługi wyszukiwania J.P. Morgan mogą pobrać aplikację bezpłatnie ze sklepu App Store znajdującego się na stronie http://itunes.apple.com/us/app/j-p-morgan-research/id398983648?mt=8. Wersja demonstracyjna dostępna jest pod adresem http://www.jpmorgan.com/mm_ipad_demo.

Aby uzyskać więcej informacji o dodatkowych aplikacjach J.P. Morgan, które można pobrać, prosimy odwiedzić stronę http://www.jpmorgan.com/mobile.

O firmie J.P. Morgan

J.P. Morgan to oddział JPMorgan Chase & Co. (NYSE: JPM), odpowiedzialny za bankowość inwestycyjną oraz wiodąca firma z branży globalnych usług finansowych posiadająca aktywa o wartości 2,1 bln USD i obecna w ponad 60 krajach. JPMorgan Chase to lider w zakresie bankowości inwestycyjnej, finansowych usług dla klientów, small businessu i bankowości komercyjnej, przetwarzaniu transakcji finansowych, zarządzaniu aktywami oraz kapitału prywatnego. Firma obsługuje miliony klientów w Stanach Zjednoczonych, a także wielu klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i rządowych działając pod szyldami J.P. Morgan i Chase. Informacje dotyczące J.P. Morgan dostępne są pod adresem http://www.jpmorgan.com.

KONTAKT:

J.P. Morgan

Lauren Francis

tel. 212-270-4435

e-mail: lauren.m.francis@jpmorgan.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.11.2010, 13:32
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.