Newsletter

Zlecone: Nowości w formularzach ISOF

24.01.2011, 14:31aktualizacja: 24.01.2011, 14:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Firma HEUTHES prowadzi intensywne prace rozwojowe nad formularzami w module DMS systemu ISOF (http://www.isof.pl). Nowe funkcjonalności umożliwiają dołączanie dokumentów elektronicznych do formularzy oraz wprowadzają obsługę reguł dla poszczególnych pól.

Dynamiczne podłączanie do formularzy dokumentów elektronicznych obejmuje dołączanie plików, znajdujących się zarówno w DMS, jak i na stacji roboczej użytkownika, oraz wirtualnych dokumentów ISOF. Możliwe jest również dodawanie nowych dokumentów DMS bezpośrednio z poziomu formularza.

Z kolei wprowadzenie w formularzach nowego mechanizmu reguł logicznych umożliwia dynamiczne sterowanie jego zawartością. Reguły dotyczą statusu formularza lub wartości w polach. Możliwe jest również priorytetowanie kolejności wykonania poszczególnych reguł.

W przypadku, gdy reguła dotyczy statusu w jakim znajduje się formularz umożliwia ona uzupełnianie pól odpowiednimi wartościami lub ustanawia wymóg wypełnienia tych pól. W przypadku, gdy reguła dotyczy wartości pola umożliwia w zależności od wartości wprowadzonej do innego pola tego samego formularza uzupełnianie pola odpowiednimi wartościami, ustanowienie wymogu wypełnienia tego pola lub decyduje o jego wyświetleniu bądź ukryciu.

W dalszej kolejności HEUTHES planuje udostępnienie wszystkim nowym użytkownikom ISOF zestawu predefiniowanych formularzy wraz z obiegami ich obsługi. Przykładowe wykorzystanie to formularze obsługujące: polecenie służbowe, wnioski urlopowe, faktury zakupowe elektroniczne lub skanowane, proces potwierdzania zapoznania się z procedurami wewnętrznymi firmy (np. ISO), incydenty bezpieczeństwa, zapotrzebowania, karty kontrolne stacji roboczych.

HEUTHES wprowadzając nowe funkcjonalności ma nadzieję, że modelowanie procesów biznesowych w ISOF będzie prostsze, a jednocześnie ułatwiona zostanie automatyzacja przepływu dokumentów w ramach procedur wypracowanych przez firmy. Nowa funkcjonalność zostanie udostępniona użytkownikom ISOF oraz ISOF-Workflow w I kw. 2011 r.

Więcej informacji na stronie http://www.isof.pl.pl.

Źródło informacji: HEUTHES Sp. z o.o.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.01.2011, 14:31
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ