Newsletter

Zlecone: Nowy mechanizm w DMS - obszar roboczy pracy grupowej

07.02.2011, 11:36aktualizacja: 07.02.2011, 11:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Firma HEUTHES prowadzi intensywne prace rozwojowe nad wprowadzeniem nowego mechanizmu obszarów roboczych w module DMS systemu ISOF (http://www.isof.pl). Dotychczas taka funkcjonalność była obsługiwana przez linki do dokumentów, system uprawnień oraz subskrypcje.

Istotną nowością na rynku rozwiązań ERP jest to, że dokumentami nad którymi może pracować zespół osób mogą być nie tylko dokumenty elektroniczne modułu DMS, ale również wirtualne tj. formularze, oferty, klienci, aktywności, faktury, zadania, zgłoszenia serwisowe. W rzeczywistości są one zapisane w systemie ERP, a w DMS występują jako wirtualne linki. Pozwala to przykładowo pracować grupie nad ofertą, która jest przechowywana w ERP, a nie w DMS.

Podstawowe zalety nowego rozwiązania to łatwo definiowalne, wyodrębnione graficznie, indywidualne obszary robocze. Każdy z nich będzie mógł zawierać dowolną liczbę pracowników lub grup pracowników. Będą w nich również umieszczone dokumenty nad którymi pracuje dana grupa. Podobne pola będą również wyświetlane dla obszarów do których użytkownik zostanie zaproszony jako gość. Zmiany w dokumentach będą ogłaszane przy pomocy mechanizmu subskrypcji. Dzięki temu znacznie przyspieszona i ułatwiona zostanie praca grupowa i dostęp do dokumentów nad którymi pracuje zespół.

Nowe rozwiązanie będzie szczególnie przydatne w systemie ISOF-Workflow, który pracuje w przeglądarce WWW i zawiera rozwiązania z zakresu DMS i CRM. Jego cechą szczególną jest m.in. rozbudowany moduł definiowania, wysyłania w obiegi, wypełniania i raportowania formularzy. Dzięki niemu bardzo łatwo można wysłać, odebrać i przetworzyć dowolną ilość informacji będących w obiegu pomiędzy dużą liczbą osób w firmach i instytucjach o złożonej i rozproszonej strukturze.

HEUTHES wprowadzając nową funkcjonalność ma nadzieję, że modelowanie procesów biznesowych w ISOF będzie prostsze, a jednocześnie ułatwiona zostanie automatyzacja przepływu dokumentów w ramach procedur wypracowanych przez firmy. Nowe rozwiązanie zostanie udostępnione użytkownikom ISOF oraz ISOF-Workflow w II kw. 2011 r.

Więcej informacji na stronie http://www.isof.pl.pl.

Źródło informacji: HEUTHES Sp. z o.o.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.02.2011, 11:36
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ