Newsletter

Zlecone: Pakiet oprogramowania APG Software Suite jest już dostępny za pośrednictwem programu EMC Select Program

13.01.2011, 09:00aktualizacja: 13.01.2011, 09:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Zestaw oprogramowania APG zapewnia użytkownikom możliwość zunifikowanego zarządzania wydajnością

MONTREAL, 13 stycznia 2011 r. /PRNewswire/ - Watch4net ogłosiło dziś, że pakiet oprogramowania APG Software Suite(TM) jest już dostępny za pośrednictwem EMC(R) Select - programu, który pomaga klientom w łatwym pozyskiwaniu komponentów składających sie na infrastrukturę informacyjną.

Pakiet APG Software to rozwiązanie z zakresu zarządzania jakością posiadające gwarancję jakości usług (SLA), zaprojektowane z myślą o usługodawcach i dużych przedsiębiorstwach. Dzięki swojej elastyczności, funkcji udostępniania w trybie wielokrotnego najmu oraz skalowalności, APG dostarcza organizacjom pełny obraz ich infrastruktury i usług biznesowych, co z kolei gwarantuje wysoką jakość usług skierowanych do użytkowników i klientów.

Pakiet APG Software Suite konsoliduje działania i zdarzenia w obrębie jednej, zunifikowanej platformy, dając dostęp do strategicznych tablic i raportów technicznych. Dysponując tymi kluczowymi informacjami, specjaliści operacyjni mogą aktywnie lokalizować spadki wydajności, problemy z przepustowością i przypadki naruszeń na poziomie usług.

W połączeniu z oprogramowaniem EMC Ionix IT Operations Intelligence, pakiet APG Software Suite wspomaga klientów w optymalizacji i zarządzaniu monitoringiem usterek i wydajności oraz usprawnianiu dostaw usług. Współpracując ze sobą, obydwa te rozwiązania eliminują również problemy z podwójnym głosowaniem w sieci i synchronizacją.

"Dzięki dodaniu pakietu APG Software Suite do programu EMC Select, EMC może teraz zaoferować swym klientom najwyższej klasy wydajność sieciową oraz rozwiązania z zakresu zarządzania na poziomie usług" - powiedział Matt Mainstruck, manager programu EMC Select.

"Klienci EMC Ionix mogą zainstalować pakiet APG wraz z wybranym przez nich produktem EMC Ionix - powiedział Nicolas Souty, wiceprezes i główny specjalista ds. technologii w Watch4net. - Wystarczy zaledwie kilka minut, by użytkownik uzyskał dostęp do setek tablic i raportów aktualizowanych w czasie rzeczywistym, które dadzą mu kompletny obraz całej zarządzanej przez niego infrastruktury".

Pakiet APG Software Suite pomaga klientom sprostać głównym wyzwaniom związanym z zarządzaniem wydajnością i usługami, umożliwiając monitorowanie i raportowanie odnośnie:

- infrastruktur wirtualnych, fizycznych i infrastruktur typu cloud (oferując wsparcie dla rozwiązań Vblock)

- spełniania gwarancji jakości usług (SLA)

- wykorzystania przepustowości

- transakcji na poziomie użytkownika końcowego

- zbieżnych sieci IP i MPLS

- sieci Carrier Ethernet

- protokołu NetFlow

- środowisk mobilnych

Pakiet APG Software Suite dostępny jest bezpośrednio z poziomu EMC Select. Więcej informacji uzyskać można na stronie http://www.watch4net.com

Historia sukcesu:

Monitorowanie sieci IP w SITA (http://www.watch4net.com/testimonials.php?testimonial_id=4)

Monitorowanie sieci Alcatel MPLS w Spirit Telecom (http://www.watch4net.com/news.php?page=webinars)

Monitorowanie mobilnego 3G w Algar-CTBC (http://www.watch4net.com/testimonials.php?testimonial_id=3)

Informacje o Watch4net

Watch4Net to wiodący producent oprogramowania z zakresu wydajności i usług, zapewniający usługodawcom, operatorom sieci telefonii komórkowej i przedsiębiorstwom możliwość oferowania najwyższej jakości usług w minimalnej cenie. Watch4net założono w roku 2000, a jego oddziały znajdują się w Kanadzie, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech.

Kontakt ds. PR:

Vincent De Garie

tel. +1-514-842-6767

e-mail: marketing@watch4net.com

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.01.2011, 09:00
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ