Newsletter

Biznes i finanse

Zlecone: Zmiany w VAT w sektorze ochrony zdrowia. Jeszcze przez dwa tygodnie Wolters Kluwer Polska zaprasza do bezpośredniego zadawania pytań ekspertowi i obejrzenia zapisu debaty poświęconej tej tematyce

27.01.2011, 13:08aktualizacja: 27.01.2011, 13:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Specjalnie na Państwa prośbę udostępniamy zapis debaty on-line "Zmiany w VAT - implikacje dla sektora ochrony zdrowia", która odbyła się 21 stycznia 2011 roku.

Podczas spotkania dr Adam Bartosiewicz, współautor piątego wydania Komentarza do VAT opublikowanego przez Wolters Kluwer Polska, omówił implikacje dla sektora ochrony zdrowia wynikające ze zmian w ustawie z dnia 11 marca 2004 roku, które w większości weszły w życie 1 stycznia 2011 roku.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie tematyką, do 15 lutego będziemy czekać na Państwa pytania z zakresu zmiany VAT. W tym celu przygotowaliśmy specjalny formularz, dostępny pod adresem: http://www.abc.com.pl/debataVAT.

Pytania wraz z odpowiedziami eksperta, dr Adama Bartosiewicza, zostaną opublikowane do końca lutego na stronie http://www.abc.com.pl/debatavat, na której już dziś znajdą Państwo merytoryczne omówienie wielu kwestii związanych ze zmianami w VAT dla sektora ochrony zdrowia.

Najnowsze piąte wydanie "VAT. Komentarz" można zamówić w księgarni internetowej Profinfo.pl i księgarniach rekomendowanych przez Wolters Kluwer Polska.

Plik graficzny dotyczący tej informacji prasowej znajduje się na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem http://siz.pap.pl.

KONTAKT:

Maria Gabriela Jasińska

Wolters Kluwer Polska

e-mail: mjasinska@wolterskluwer.pl

tel. +48 604 290 769

WOLTERS KLUWER POLSKA

Wolters Kluwer Polska jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. Na rynku polskim jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Obecnie pod markami ABC, LEX i Oficyna wydawane są produkty elektroniczne, książki i czasopisma. W ofercie wydawnictwa znajdują się również szkolenia i konferencje (http://www.wolterskluwer.pl).

Wolters Kluwer jest globalną i wiodąca firmą wydawniczą i dostawcą usług informacyjnych. Globalnie zapewnia swoje usługi i produkty profesjonalistom w sektorach: zdrowia, podatków, księgowości, usług finansowych, firm, prawa oraz organów regulacyjnych. Wolters Kluwer osiąga roczne przychody (2009) w wysokości 3,4 miliarda euro, prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej oraz regionie Azji i Pacyfiku, zatrudnia około 19 300 osób na całym świecie. Centrala Wolters Kluwer znajduje się w Amsterdamie, Holandia. Więcej informacji o naszej pozycji rynkowej, klientach, markach i organizacji na stronie: http://www.wolterskluwer.com

Źródło informacji: Wolters Kluwer Polska

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.01.2011, 13:08
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ