Newsletter

ZREMB-CHOJNICE SA (51/2023) Otrzymanie zamówienia na wykonanie elementów służących jako ochrona balistyczna dla military camp/ bazy wojskowej .

05.12.2023, 14:31aktualizacja: 05.12.2023, 14:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 51/2023

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. z siedzibą w Chojnicach ("Emitent", "Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym tj. w dniu 5 grudnia 2023 r. Spółka otrzymała od podmiotu działającego na rynku niemieckim ("Zamawiający") zamówienie na zaprojektowanie i wykonanie elementów służących jako ochrona balistyczna dla military camp/ bazy wojskowej o łącznej wartości 1.057.353,51 zł.

Zamówienie to jest nowym typem produktu który Spółka może oferować w przyszłości. Dodatkowo spółka widzi duży potencjał w tego typu produkcie, ponieważ projektowane elementy ochrony balistycznej mogą być w elastyczny sposób wykorzystane do zabezpieczania już funkcjonujących na całym świecie baz wojskowych wykorzystywanych głównie przez armie NATO.

Termin realizacji zamówienia ustalono na dzień 15 marca 2024 r.

Realizacja zamówienia nie przewiduje możliwości dochodzenia kar umownych.

Pozostałe szczegółowe warunki zamówień oraz ryzyka z nim związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień.

Informacja o otrzymanym zamówieniu została uznana za istotną dla Spółki, ze względu nowy typ produktu oraz na kontynuację dotychczasowej współpracy z Klientem w ramach realizacji zamówień, a także na możliwe perspektywy dalszej współpracy przy realizacji kolejnych zamówień.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.12.2023, 14:31
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ