Newsletter

Biznes i finanse

Zwiększając zasięg rynku międzynarodowego, GWM TANK organizuje konferencję marki w Arabii Saudyjskiej

06.07.2022, 08:32aktualizacja: 06.07.2022, 08:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

BAODING, Chiny, 6 lipca 2022 r. /PRNewswire/ -- 3 lipca w Arabii Saudyjskiej odbyła się konferencja marki GWM TANK z dwoma flagowymi modelami GWM TANK300 i GWM TANK500, które zostały oficjalnie zaprezentowane międzynarodowym klientom.

Konferencja odbyła się pod hasłem „Nieograniczone doświadczenia”. Marka TANK stworzyła nową kategorię SUV-ów dla światowych nabywców. Producent przedstawił publiczności atrybuty marki, takie jak ekskluzywność, mobilność w terenie i inteligencja.

„Produkty TANK zaspokoją wszystkie potrzeby związane z dojazdem do pracy i zadowolą użytkowników o zróżnicowanym poziomie zaawansowania” – powiedział David Xu, dyrektor generalny GWM na region Bliskiego Wschodu.

„To pierwsza premiera poza Chinami, która wskazuje na akceptację rynku saudyjskiego i wiarę GWM w sukces tej marki” – powiedział Faisal AI Quraishi, doświadczony przedstawiciel lokalnego dealera.

Jednocześnie GWM TANK300 został oficjalnie otwarty dla zamówień przedpremierowych, podobnie jak inny model z segmentu ciężkich SUV-ów, GWM TANK500, który również został publicznie zaprezentowany.

GWM TANK wysoko ceni sobie luksus i komfort. W obu modelach zaprezentowanych na wystawie zastosowano szereg systemów izolacji akustycznej i redukcji hałasu, co pozwala użytkownikom cieszyć się wysoką jakością ciszy nawet w głośnym otoczeniu. Również fotele charakteryzują się zróżnicowanym, przyjaznym dla użytkownika wzornictwem, jak chociażby miękką i delikatną skórą, z której zostały wykonane siedzenia w najwyższej wersji GWM TANK300.

Ponadto modele tej marki mogą poszczycić się solidnymi osiągami w terenie. Oba prezentowane pojazdy zostały wyposażone w szereg specjalistycznych urządzeń terenowych, takich jak elektronicznie sterowana mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego dla przedniej i tylnej osi. Gdy pojazd utknie na wyboistej drodze i jedno z kół się obsunie, kierowca może użyć specjalnego przycisku elektrycznego, aby zablokować mechanizm różnicowy i błyskawicznie się wydostać.

Inteligentny system jazdy terenowej to kolejna wyjątkowa cecha tej marki. Produkty tej marki są wytwarzane w oparciu o „Platformę GWM TANK”, charakteryzującą się trzema właściwościami: mocą, inteligentnym trybem jazdy w terenie i wysoką niezawodnością. Pod względem inteligencji terenowej oba modele są wyposażone w system Crawl Control, ułatwiający kierowcom jazdę i zwiększający bezpieczeństwo. Gdy system jest aktywny, pojazd może automatycznie regulować moc i hamować. Kierowca musi jedynie kontrolować kierunek jazdy, aby bezpiecznie i płynnie pokonać drogę.

Obecnie GWM TANK już od momentu wprowadzenia na rynek cieszy się ogromną popularnością na rynku chińskim. Według raportu sprzedaży opublikowanego przez GWM w około rok od rozpoczęcia sprzedaży SUV GWM TANK osiągnął ponad 50-procentowy wskaźnik penetracji rynku w segmencie pojazdów terenowych w Chinach.

GWM planuje wprowadzić GWM TANK500 w Arabii Saudyjskiej jeszcze w tym roku. Oba modele TANK, GWM TANK300 i GWM TANK500, będą sukcesywnie udostępniane na innych światowych rynkach, takich jak Australia, RPA, ASEAN, Ameryka Południowa, aby na całym świecie wywołać nieprzerwane fale „Trendów TANK”.

Filmy - https://mma.prnewswire.com/media/1853422/Tank300_Final_B_2.mp4

Źródło: GWM 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.07.2022, 08:32
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ