Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Laureaci zostali ogłoszeni podczas jubileuszowej Gali Dekady, która odbyła się 22 września br. w Sound Garden w Warszawie. Podczas uroczystości spotkali się przedstawiciele największych i najważniejszych podmiotów działających w obszarze e-commerce w Polsce.
Spośród kilkuset zgłoszeń przyznano:
● nagrody w 23 kategoriach,
● 6 wyróżnień
● Best In - nagrodę dla najlepszego z najlepszych.
Niespodzianką dla uczestników było wyróżnienie Marki Dekady oraz Partnera Dekady, czyli firm, które zdobyły największą liczbę statuetek oraz wspierały konkurs w ciągu wszystkich 10 edycji. Na scenę po odbiór nagrody najczęściej wchodzili przedstawiciele MODIVO - było to aż 11 razy! Natomiast Przelewy24 została doceniona za stałe partnerskie wsparcie konkursu, od pierwszej edycji, nieprzerwanie przez 10 lat.
Jubileusz konkursu e-Commerce Polska Awards stał się okazją do podsumowania pracy włożonej w rozwój całej branży e-commerce w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. E-Izba postanowiła przyznać specjalne wyróżnienie dla Championa e-Commerce, czyli osoby, która miała istotny wkład w rozwój szeroko pojętej gospodarki cyfrowej. Pierwszy w historii tytuł Championa e-Commerce trafił do Piotra Kurczewskiego, przedsiębiorcy, twórcy i założyciela Przelewy24.
„Tegoroczna edycja konkursu to przede wszystkim święto branży e-commerce, a dokładnie jej rozwoju i pracy jaka została wykonana w ciągu ostatniej dekady. Jubileuszowa gala zgromadziła liderów, którzy przez ostatnie 10 lat wprowadzali nową jakość do e-handlu i cyfryzacji polskiej gospodarki. Jakość tegorocznych zgłoszeń sprawiła, że przyznano aż 91 nominacji, a walka o nagrody była bardzo wyrównana i o zwycięstwie decydowały detale!” – podkreśla Patrycja Sass-Staniszewska, prezes e-Izby.
Laureaci e-Commerce Polska awards 2022
Kategorie dla podmiotów e-commerce
- Best on mobile - podmioty średnie i duże: UrbanCity.pl & Media4U
- Design & Usability - podmioty małe: Sportano.pl & Strix
- Design & Usability - podmioty średnie i duże: CCC.eu
- Best e-Commerce Retailer - podmioty średnie i duże: Hebe
- Best in CSR - podmioty małe: YourKAYA.pl
- Best in CSR - podmioty średnie i duże: Oponeo.pl
- Best e-Commerce B2B - podmioty średnie i duże:SIG.pl
- Best campaign (Pomysł promocyjny roku) - podmioty średnie i duże:Answear.com
- Best in Omnichannel - podmioty średnie i duże:Empik.com
- Best in cross-border - podmioty małe: Astrography.com
- Best in cross-border - podmioty średnie i duże: Modivo
- Best adaptation to new digital reality B2C - podmioty małe: Jurga
- Best adaptation to new digital reality B2C - podmioty średnie i duże: mBank
- Best adaptation to new digital reality B2B - podmioty średnie i duże: TIM.pl & Fisher Polska & Custommerce
- Best innovator in e-commerce - podmioty średnie i duże: Modivo
- Best marketplace - podmioty średnie i duże: Allegro.pl
Kategorie dla e-usług
- Best logistic tool: InPost
- Best tool for e-commerce: Blik
- Best cross-border tool/technology/service: PayU
- Best e-commerce B2B tool/technology/service: ING Lease (Polska)
- Best automatization tool/technology/product for e-commerce: InPost
- Best omnichannel tool/technology/service: Future Mind
Kategorie e-finanse
- Best e-payment solution: Allegro Pay
- Best buy now pay later solution: Przelewy24
- Best cross-border e-payment solution: PayU
- Best e-banking implementation: Santander Bank Polska
- Best online insurer: PZU S.A.
- Best In: Allegro Pay
Wyróżnienia:
- Best adaptation to new digital reality B2C, podmioty małe - Sundose
- Best in CSR, podmioty małe: PoraNaPola.pl
- Best in cross-border, podmioty średnie i duże: BOLF/DENLEY
- Best in cross-border, podmioty średnie i duże: SAVICKI
- Best campaign - podmioty średnie i duże: TaniaKsiazka.pl
- Best adaptation to new digital reality B2C – podmioty średnie i duże: Ochnik & Merce.com
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Kancelaria Porębski i Wspólnicy.
Dziękujemy partnerom głównym tegorocznej edycji - Allegro, Orlen Paczka, Przelewy24 oraz Tpay.
Dziękujemy partnerom wspierającym: FullStack Experts oraz SmartEngine.
Pełna lista laureatów znajduje się również pod linkiem: https://ecpawards.pl/laureaci/
Źródło informacji: Izba Gospodarki Elektronicznej
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 23.09.2022, 13:11 |
| Źródło informacji | Izba Gospodarki Elektronicznej |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Ranking Omdia za I kw. 2026 r.: Hisense umacnia pozycję światowego lidera w segmencie telewizorów 100-calowych i większych
- 29.05.2026, 15:38
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
Sushi&Food Factor dołącza do globalnych struktur Zensho
Sushi&Food Factor Sp. z o.o. („SFF”), działająca od 11 lat w Polsce oraz w Unii Europejskiej w segmencie ultra-fresh sushi, stała się częścią Wonderfield Group Ltd. („Wonderfield”) - spółki z siedzibą w Wielkiej Brytanii, należącej do Zensho Holdings Co., Ltd. („Zensho”), japońskiej korporacji działającej w branży gastronomicznej oraz handlu żywnością, obecnej na rynkach Azji, Ameryki Północnej, Australii i Europy. Finalizacja transakcji nastąpiła po uzyskaniu zgód organów antymonopolowych w Polsce i w Niemczech.- 29.05.2026, 14:33
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Sushi&Food Factor Sp. z o.o.
-
Image
Nowi klienci Banku Pekao zaoszczędzą nawet 2400 zł rocznie w ramach Promocji Podróżnej PAP
Bank Pekao rusza z kampanią „Ciekawi świata. Mobilni w życiu”. Od 1 czerwca nowi klienci banku będą mogli zyskać nawet 2400 zł rocznie na wydatki związane z wyjazdami w ramach Promocji Podróżnej. Twarzą kampanii jest Robert Lewandowski, który od 17. roku życia jest klientem Pekao. „Podążamy za trendem społecznym, bo podróże są w tej chwili największym marzeniem Polaków” - mówi Michał Panowicz, wiceprezes Banku Pekao S.A.- 29.05.2026, 10:47
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ