Newsletter

Zynga ogłasza wyniki finansowe za III kw. 2020

05.11.2020, 11:48aktualizacja: 05.11.2020, 11:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Zynga
Business Wire/Zynga
Najwyższy kwartalny dochód i wartość portfela zamówień w historii firmy. Najlepsze przepływy pieniężne z działalności operacyjnej w III kw. Lepsze prognozy całościowe na rok 2020. Duże szanse na osiągnięcie największego wzrostu w branży rozrywki interaktywnej w roku 2021 i kolejnych latach.

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Firma Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) opublikowała dzisiaj swoje wyniki finansowe za trzeci kwartał kończący się 30 sierpnia b.r., umieszczając na swojej stronie poświęconej relacjom z inwestorami podsumowanie przychodów w III kw. 2020 r. Podsumowanie znajduje się w załączniku oraz jest dostępne pod adresem: http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera multimedia. Jego pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20201104005051/en/

"W trzecim kwartale osiągnęliśmy dobre wyniki, przekraczające wszystkie główne wskaźniki finansowe w naszej prognozie, w tym m.in. najwyższy przychód w historii firmy oraz najlepsze przepływy pieniężne z działalności operacyjnej w III kw. Dotychczasowe wspaniałe wyniki zawdzięczamy realizacji swojej wieloletniej strategii rozwojowej, która dała pozytywny impuls do rozwoju naszych usług +na żywo+ oraz działalności ogółem – stwierdził Frank Gibeau, dyrektor generalny Zynga. - W ramach rozwoju naszego potencjału w zakresie usług +na żywo+ uruchomiliśmy w ostatnim czasie jeden z naszych głównych tytułów – +Harry Potter: Puzzles & Spells+ (Zagadki i Zaklęcia), który spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem na całym świecie oraz przychylnymi recenzjami ze strony graczy. W dniu 1 października sfinalizowaliśmy również przejęcie Rollic, przypieczętowując tym samym nasze wejście do segmentu gier hyper-casual (gry bardzo proste i najczęściej darmowe), charakteryzującego się niezwykłą dynamiką. W dniu dzisiejszym zwiększamy prognozy całościowe na rok 2020. Mamy bowiem duże szanse na osiągnięcie największego wzrostu w branży rozrywki interaktywnej w roku 2021 i kolejnych latach".

O godz. 14:00 czasu pacyficznego (17:00 czasu wschodniego) kierownictwo firmy Zynga zorganizuje dziś także wideokonferencję poświęconą wynikom firmy. W trakcie wideokonferencji będzie można zadawać pytania, a przedstawiciele firmy postarają się udzielić odpowiedzi na możliwie największą ich ilość.

Wideokonferencja będzie dostępna pod adresem: http://investor.zynga.com, a jej nagranie będzie można później obejrzeć na podanej stronie internetowej. Alternatywnym sposobem na wzięcie udziału jest zadzwonienie pod numer dostępowy:

• Połączenie darmowe: (800) 537-0745

• Połączenie dla uczestników zagranicznych: (253) 237-1142

• Identyfikator konferencji: 4979891

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ czy Zynga Poker™. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga w serwisach Twitter, Instagram, Facebook i na blogu Zynga.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejszy komunikat prasowy zawiera wypowiedzi prognozujące dotyczące, m.in. prognoz całościowych za rok 2020 oraz możliwości dalszego rozwoju. Wypowiedzi te cechują się obecnością takich wyrazów i wyrażeń jak „perspektywa”, „przewidywany” „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „przewiduje”, „uważa”, „ma na celu”, „oczekuje”. Wypowiedzi wyrażone w czasie przyszłym zazwyczaj mają charakter wypowiedzi prognozujących. Wykonanie lub powodzenie działań zawartych w takich wypowiedziach prognozujących wiąże się ze znacznym ryzykiem, niepewnością i założeniami. Nie należy nadmiernie polegać na prognozach, które opierają się na informacjach dostępnych w dniu publikacji niniejszego komunikatu. Spółka nie zobowiązuje się do aktualizacji takowych wypowiedzi prognozujących. Dalsze informacje na temat ich ryzyka, wątpliwości i założeń są lub będą opisane bardziej szczegółowo w naszych publicznie dostępnych sprawozdaniach składanych na potrzeby Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych („SEC"), których kopie można uzyskać odwiedzając naszą stronę internetową poświęconą relacjom inwestorskim: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC: www.sec.gov.

Uwagi od redaktora

Aby pobrać dodatkowy, alternatywny materiał filmowy lub dźwiękowy Zynga oraz grafiki do gier należy wejść na stronę: http://bit.ly/ZyngaQ320

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201104005051/en/

Źródło: Zynga

KONTAKT:

Kontakty z inwestorami:

Rebecca Lau

e-mail: Investors@zynga.com

-

Kontakt dla prasy:

Sarah Ross

e-mail: Sarah@zynga.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.11.2020, 11:48
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ