Newsletter

Biznes i finanse

Zynga wprowadza grę mobilną "Puzzle Combat" opartą o nowoczesną wersję mechaniki dopasowania trzech elementów

08.04.2021, 16:57aktualizacja: 08.04.2021, 17:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Zynga
Business Wire/Zynga
Jako kolejna gra twórców hitu "Empires & Puzzles", "Puzzle Combat" łączy systemy RPG z możliwością tworzenia wyjątkowych kombinacji elementów.

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, ogłosił dzisiaj światową premierę „Puzzle Combat”, nowej gry typu match-3 action role-playing (RPG) na urządzenia mobilne, w której gracze rekrutują herosów, budują bazy i rywalizują w bitwach player-vs-player (PVP) osadzonych w świecie zombie. „Puzzle Combat” powstał w studiu zależnym Zynga Inc. Small Giant Games w Helsinkach, które wcześniej dało światu hit „Empires & Puzzles”.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20210408005009/en/

Gracze „Puzzle Combat” biorą udział w bitwach z wrogimi siłami groźnej Armii Strachu zdobywając power-upy dzięki wyjątkowym kombinacjom elementów. Rekrutują szpiegów, medyków, saperów i inne jednostki, z których każda wyposażona jest w specjalne ataki. Gracze mogą również projektować niezdobyte twierdze budując i usprawniając takie budynki, jak kuźnie, warsztaty, ośrodki szkoleniowe i kwatery.

„>>Puzzle Combat<< daje graczom poczucie dowodzenia doborowym zespołem herosów w ramach znanego modelu gry w dopasowanie trzech elementów – powiedział Jose Saarniniemi, dyrektor zarządzający Small Giant Games. - Łącząc kluczowe elementy obecne w >>Empires & Puzzles<< z nowoczesnym projektem gry opartym o bitwy, >>Puzzle Combat<< zanurza graczy w dynamicznym i pełnym akcji wirtualnym świecie wypełnionym zombie. Spodziewamy się, że po dzisiejszej premierze >>Puzzle Combat<< znajdzie liczne grono fanów, którzy z zaangażowaniem będą śledzić dodatkowe motywy tematyczne i aktualizowane funkcje nastawione na satysfakcję graczy na całym świecie”.

„Puzzle Combat” stawia graczy naprzeciw siebie w bitwach typu PvP z innymi osobami z całego świata. Aby zdominować pole bitwy gracze mogą przyzywać setki unikatowych i potężnych herosów, z których każdy dysponuje wyjątkowymi umiejętnościami i gromadzić różne bronie, usprawniając je i wykorzystując w walce. W miarę postępów w grze, gracze mogą zawierać sojusze, dzieląc się najlepszymi taktykami i rywalizując w ramach grupowych wydarzeń, by promować swoich herosów, wspólnie przechodzić dalej i ostatecznie uformować najpotężniejszą armię.

Kluczowe cechy gry:

  • Ponad 200 unikalnych herosów do zbierania i rozwijania.
  • Szybka akcja typu dopasuj trzy elementy ze specjalnymi atakami odblokowywanymi przez dopasowanie podobnych kafelków w unikalnych kombinacjach.
  • Budowanie baz, w których rekruci szkoleni są na herosów, produkowana jest żywność, wydobywane są metale i tworzone są kluczowe przedmioty bitewne.
  • Sezonowe kampanie PvP z cennymi nagrodami.
  • Tryby współpracy w ramach sojuszu przeciwko potężnym maszynom bojowym, w bitwach drużynowych z rywalami i podczas wydarzeń drużynowych.
  • Funkcje społecznościowe, takie jak czat globalny i w obrębie sojuszu, pozwalają graczom wymieniać się taktykami i tworzyć zespoły, by osiągnąć wyższy poziom rozgrywki.
  • Wydarzenia czasowe pozwolą na zdobywanie wyjątkowych nagród i rywalizowanie z innymi graczami.

Gra „Puzzle Combat” dostępna jest już teraz na platformach iOS i Android i może być pobrana za darmo.

Więcej informacji:

Facebook

Twitter

Instagram

Zynga opublikuje wyniki za pierwszy kwartał 2021 r. po zamknięciu rynku w środę 5 maja 2021 r.

Informacja wydawcy:

Aby obejrzeć dodatkowe materiały dotyczące gry „Puzzle Combat”, kliknij tutaj.

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak „CSR Racing™”, „Empires & Puzzles™”, „Merge Dragons!™”, „Merge Magic!™”, „Toon Blast™”, „Toy Blast™”, „Words With Friends™” i „Zynga Poker™”. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga w serwisach Twitter, Instagram, Facebook lub blogu Zyngi.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące odnoszące się m.in. do naszych oczekiwań związanych z premierą gry „Puzzle Combat”, w tym z jej wprowadzeniem i odbiorem na rynku, przyjęciem przez graczy, funkcjami i atutami gry oraz ogólnymi szansami rozwojowymi. W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa „będzie”, „planowany”, „zamierza”, „spodziewany”, „uważa”, „cel”, „oczekuje” oraz stwierdzenia w czasie przyszłym. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych dla nas w dniu ich formułowania. Nie mamy obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w naszych publicznych wnioskach składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC pod adresem: www.sec.gov.

Wersja źródłowa informacji na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210408005009/en/

Źródło: Zynga

KONTAKT:

Kontakty z mediami Zynga:

Jenny Taylor

e-mail: jetaylor@zynga.com

tel. (310) 849-0648

-

Linda Chung

e-mail: lchung@zynga.com

tel. (917) 226-8550

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.04.2021, 16:57
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ