Newsletter

Brwinów: Perły przedsiębiorczości, sportu i kultury

20.11.2020, 10:04aktualizacja: 20.11.2020, 10:05

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Perły Samorządu; Fot. UG Brwinów
Perły Samorządu; Fot. UG Brwinów
Czytelnicy „Przeglądu Regionalnego” wskazywali, a następnie głosowali w plebiscycie na wyróżniające się firmy, kluby i wydarzenia sportowe oraz inicjatywy kulturalne. „Perły” otrzymali: Restauracja Elita, Klub Sportowy Pantera Brwinów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie

Chociaż konkurs Perły Mazowsza rozpoczął się niemal rok temu, jednak ograniczenia związane z pandemią sprawiły, że marcowa gala została odwołana. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że jesienią wszyscy laureaci z sześciu gmin będą mogli spotkać się na uroczystości wręczenia statuetek, ale po raz kolejny musiało dojść do zmiany planów, a wydawca „Przeglądu Regionalnego” Jarosław Mika odwiedzał po kolei Brwinów, Górę Kalwarię, Konstancin-Jeziornę, Lesznowolę, Piaseczno i Tarczyn, przekazując nagrody – w Brwinowie „Perły gminy Brwinów” oraz jednocześnie „Perły powiatu pruszkowskiego”. Jak mówił burmistrz Arkadiusz Kosiński, który gościł nagrodzonych w Urzędzie Gminy Brwinów, w ostatnim czasie gmina zdobywała wyróżnienia i wysokie miejsca w rankingach i konkursach samorządowych, więc z tym większą radością gratulował zdobywcom Pereł, którzy także mogą się cieszyć wyróżnieniami zdobywanymi na szerszym forum. Niech „idą w świat” bardzo dobre opinie o brwinowskich przedsiębiorcach, działalności sportowej oraz kreatywnych działaniach kulturalne.

Perły gminy Brwinów i powiatu pruszkowskiego zdobyli:
Perła Przedsiębiorczości - Restauracja Elita
Perła Kultury - Dni Brwinowa organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury
Perła Sportu -  Klub Sportowy Pantera Brwinów

Dodatkową nagrodą były Perły Mazowsza – wybierane spośród wszystkich wyróżnionych w powiecie pruszkowskim oraz piaseczyńskim. Tę dodatkową, specjalną nagrodę zdobyła ubiegłoroczna brwinowska edycja Festiwalu Otwarte Ogrody.

Oprócz dyplomu i pamiątkowej statuetki wszyscy zwycięzcy otrzymali też pakiety promocyjne, które będą mogli wykorzystać w regionalnych mediach – mają więc szansę na promowanie swojej działalności poza granicami gminy oraz powiatu.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Data publikacji 20.11.2020, 10:04
Źródło informacji Brwinów
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ