Newsletter

Gotowanie z przesłaniem

26.04.2017, 11:51aktualizacja: 26.04.2017, 11:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Małgorzata Rozenek-Majdan "Cooking Challenge", fot. 1
Małgorzata Rozenek-Majdan "Cooking Challenge", fot. 1
Ruszyła niezwykła akcja, której organizatorzy rzucają wyzwanie wszystkim mieszkańcom kraju… i nie tylko. "Cooking Challenge" to projekt, w którym gotowanie staje się sposobem na zrobienie czegoś dobrego i wyrażenia przez to emocji. W projekcie, poza "zwykłymi" ludźmi, udział weźmie wiele polskich gwiazd na czele z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Piotrem Stramowskim.

Nazwa akcji nie bierze się znikąd, gdyż istotą "Cooking Challenge" jest podjęcie niełatwego, wyzwania związanego ze zrobieniem czegoś dobrego dla innych i wyrażenie tego poprzez gotowanie. Każdy bohater, na kanwie indywidualnej historii, tworzy emocjonalny i społecznie użyteczny przekaz, który stanowi cel jego obecności w akcji.

W "Cooking Challenge" - emitowanym na dedykowanym kanale na YouTube, na portalu społecznościowym Facebook oraz na stronie www.akademiasmaku.pl - uczestnicy akcji będą mówić o sprawach dla nich ważnych. Będą inspirować, zarażać innych chęcią pomagania, dzielenia się i bycia wdzięcznym za to, co dla każdego wydaje się istotne. A wszystko podczas gotowania, bo przecież najlepsze potrawy powstają z serca.

Każdy odcinek to spotkanie z inną osobą i innym tematem. Miejscem akcji jest zaprojektowana specjalnie na potrzeby projektu kuchnia. Organizatorzy zaprosili do studia „Cooking Challenge” niezwykłą grupę gwiazd - od osób znanych z ekranów kin i telewizorów, poprzez influencerów internetowych, po „zwykłych” ludzi, którzy opowiedzą swoje niezwykłe historie. Twarzami kampanii wspierającej akcję zostali Małgorzata Rozenek-Majdan i Piotr Stramowski.

Projekt opiera się o efekt domina, gdyż każdy uczestnik nominuje do challengu wybrane przez siebie osoby. A co oznacza podjęcie wyzwania? Zgłoszenie się do "Cooking Challenge", zdefiniowanie własnego celu, przygotowanie wymyślonego przez siebie dania, które w dosłowny lub symboliczny sposób zobrazuje wybrany przez uczestnika temat. Na widzów czeka wiele niespodzianek. Śledzić będą mogli zmagania bohaterów, którzy "przez żołądek będą trafiać do serca", a gotowanie stanie się nośnikiem wzruszeń, radości i dzielenia się tym, co ważne. W sumie zaplanowano realizację ponad 200 odcinków. Pierwsze odcinki można już zobaczyć na kanałach Cooking Challnege. Ten z udziałem Piotra Stramowskiego pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=txnMBZe20Aw

Organizatorem akcji Cooking Challenge jest marka BOSCH.

KONTAKT:

Karolina Maria Siudyła

tel. kom. +48 609 776 612

e-mail: karolina@magnifico.com.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 26.04.2017, 11:51
Źródło informacji Magnifico Marketing&PR Consultants
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.