Newsletter

Grudziądz: Place zabaw z nowymi urządzeniami

13.12.2021, 18:43aktualizacja: 13.12.2021, 18:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Grudziądz
Fot. UM Grudziądz
Nowe piaskownice i urządzenia do zabawy na kilkunastu placach zabaw na osiedlach Rządz oraz Mniszek – to efekt realizacji kolejnych zadań w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Na dziesięciu placach zabaw na osiedlu Rządz wymieniono sześć piaskownic oraz sześć urządzeń. Koszt zadania wyniósł 120 tysięcy złotych. Zadanie to zyskało największą liczbę głosów od mieszkańców tej dzielnicy w edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2021. Jego pomysłodawcą był Andrzej Świebodziński.

Z kolei na osiedlu Mniszek zakupiono pięć nowych piaskownic, które posłużą dzieciom. Koszt tej inwestycji zamknął się w kwocie 37 tysięcy złotych. Zgłoszony przez Andrzeja Paszkowskiego projekt był jednym z dwóch zwycięskich dla okręgu nr 10.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 13.12.2021, 18:43
Źródło informacji Grudziądz
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ