Newsletter

III Finał Choinki Dobrych Serc - 17.12.2019

16.12.2019, 12:31aktualizacja: 16.12.2019, 12:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fundacja Dobrych Inicjatyw (1)
Fundacja Dobrych Inicjatyw (1)
Już 17 grudnia po swoje świąteczne marzenia do Warszawy przyjedzie prawie 400 wychowanków z 19 placówek opiekuńczo – wychowawczych z całego kraju.

Wychowankowie z Białowieży, Łukowa, Małachowa, Kisielan, Supraśla, Krasnego, Zielonki Pasłęckiej, Zambrowa, Warszawy i wielu innych miejscowości wezmą udział w III Finale Choinki Dobrych Serc. Wszyscy będą mieli okazję do wspólnej zabawy, która jest podsumowaniem ich całorocznej aktywności kierowanej przez Fundację Dobrych Inicjatyw.

Hasłem tegorocznego Finału jest #RazemPrzezCałyRok! Jak mówi prezes fundacji – Bartłomiej Jojczyk: „365 dni w roku wspieramy wychowanków z 19 placówek, organizując specjalistyczne warsztaty, podróże zawodowe, stypendia, obozy, wyprawki szkolne i programy wolontariatu. Tworzymy ekosystem narzędzi i rozwiązań, które za kilka lat chcemy wprowadzić do polskiego prawodawstwa. Naszym celem jest rozwiązanie problemu niewystarczającego wsparcia edukacyjnego, społecznego i psychologicznego dla dzieci i młodzieży na poziomie krajowym”.

„Finał odbędzie się w EXPO XXI, gdzie spełni się prawie 400 marzeń mikołajkowych. Każde dziecko otrzyma prezent dzięki zaangażowaniu ponad 900 wolontariuszy z całej Polski. Finał jest również podziękowaniem dla młodzieży, z którą pracujemy. To oni razem z nami organizowali #AkcjęWielkanoc, pukając do drzwi samotnych i ubogich seniorów wręczając im paczkę darów. Aktywnie brali udział w warsztatach z edukacji finansowej, czy projektowej” – wylicza przewodniczący Rady – Szymon Bubiłek.

Podczas Finału będzie mnóstwo atrakcji, których dostarczą Piotr Densiuk (iluzjonista), grupa Skill Fanatikz Crew oraz energiczna trenerka crossfit Andżelika Jeżewska. Muzyka i życzenia rozpoczną okres świąteczny, gdzie obok siebie staną: dzieci, wychowawcy i wolontariusze.

Każdy może mieć swój wkład w pomoc wychowankom w wejściu w dorosłe życie, poprzez finansowe wsparcie Fundacji, ustawiając comiesięczny przelew na program stypendialny. Więcej informacji na www:

https://www.fdi.org.pl/stypendia-ktore-dzialaja/

Dane Fundacji Dobrych Inicjatyw:

Nr konta: 71 2030 0045 1110 0000 0343 05 90 BNP Paribas

ul. Szczęśliwicka 51, 02-353 Warszawa

Scenariusz III Finału Choinki Dobrych Serc

10:30 - Oficjalne rozpoczęcie III Finału

10:40 - Podziękowania dla instytucji i firm

11:00 - Crossfit w wykonaniu dzieci, wolontariuszy, wychowawców, partnerów – Angelika Jeżewska

11:30 - Pokaz i warsztaty breakdance - Skill Fanatikz Crew

12:00 - Przywołanie św. Mikołaja i wręczanie wymarzonych prezentów

od 12:30 - Catering

13:30 - Występ Iluzjonisty – Piotr Densiuk

14:00 - Wielki tort w kształcie choinki

Motywem przewodnim w czasie wydarzenia będą eksperymenty naukowe z chemii i fizyki. Będą z nami:

- Instytut Chemii Organicznej - Polska Akademia Nauk,

- Studenci z koła naukowego Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego - zaprezentują pokazy, eksperymenty z fizyki i chemii.

KONTAKT:

Bartłomiej Jojczyk

tel. 695 926 193

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.12.2019, 12:31
Źródło informacji Fundacja Dobrych Inicjatyw
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ